Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Dariusz Kosek

  • Goście:

    Zagłębie Sosnowiec

  • Trener Zagłębie Sosnowiec:

    Marcin Kozłowski

  • Wynik:

    2:1 (0:1, 0:0, 2:0)

  • Data:

    30.01.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:10

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Paweł Breske, Włodzimierz Marczuk

  • Sędzia liniowy:

    Daniel Lipiński, Marcin Młynarski

  • Widzów:

    800

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 11:16 +1

Kana Tomas Turon David, Butsenko Nikita

- 41:57 PS

Trandin Alexei

1:1 53:10 EQ

Przygodzki Martin Themar Andrej

2:1 56:25 EQ

Kowalówka Sebastian Danecek Jan, Tabacek Peter

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:44 Pavuk Branislav Zagłębie Sosnowiec 2 Opóźnianie gry
11:06 Tabacek Peter KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:41 Horzelski Marcin Zagłębie Sosnowiec 2 Atak kijem trzymanym oburącz
20:51 Pavuk Branislav Zagłębie Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:55 - Zagłębie Sosnowiec 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
35:20 Akimoto Denis Zagłębie Sosnowiec 2 Przeszkadzanie
41:57 Turon David Zagłębie Sosnowiec PS Zahaczenie
47:07 - Zagłębie Sosnowiec 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
59:36 Kana Tomas Zagłębie Sosnowiec 2 Atakowanie z tyłu
59:36 Kana Tomas Zagłębie Sosnowiec 10 Kara za niesportowe zachowanie
59:46 Konig Peter KS Unia Oświęcim 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 60:00 37 36 1 97
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Saur Jakub 0 0 0 0
60 Vehmanen Iiro 0 0 0 0
88 Themar Andrej 0 1 1 0
55 Tabacek Peter 0 1 1 2
28 Kiilholma Juha 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
4 Bezuska Peter 0 0 0 0
7 Danecek Jan 0 1 1 0
12 Kowalówka Sebastian 1 0 1 0
98 Konig Peter 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Prusak Adrian 0 0 0 0
6 Maciejewski Dawid 0 0 0 0
38 Adamus Mateusz 0 0 0 0
10 Wanat Dariusz 0 0 0 0
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Kowalówka Adrian 0 0 0 0
9 Paszek Kamil 0 0 0 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 0
87 Trandin Alexei 0 0 0 0
11 Przygodzki Martin 1 0 1 0

Zagłębie Sosnowiec

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Radziszewski Rafał 59:46 39 37 2 94
34 Czernik Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Turon David 0 1 1 0
15 Pavuk Branislav 0 0 0 4
13 Stoklasa Filip 0 0 0 0
14 Butsenko Nikita 0 1 1 0
94 Luka Vladimir 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Akimoto Denis 0 0 0 2
20 Podsiadło Łukasz 0 0 0 0
18 Kozłowski Tomasz 0 0 0 0
9 Słaboń Damian 0 0 0 0
16 Salamon Błażej 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Charousek Kamil 0 0 0 0
12 Działo Michał 0 0 0 0
23 Jaskólski Adam 0 0 0 0
89 Rutkowski Łukasz 0 0 0 0
10 Bernacki Michał 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
59 Horzelski Marcin 0 0 0 2
6 Gniewek Aleksander 0 0 0 0
7 Stojek Andrzej 0 0 0 0
19 Sikora Kamil 0 0 0 0
79 Kana Tomas 1 0 1 12