STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

6:1

(4:0, 2:0, 0:1)

Informacje
  • Gospodarze:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Marek Ziętara

  • Goście:

    Orlik Opole

  • Trener Orlik Opole:

    Jacek Szopiński

  • Wynik:

    6:1 (4:0, 2:0, 0:1)

  • Data:

    30.01.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:40

  • Sędzia główny:

    Michał Baca, Bartosz Kaczmarek

  • Sędzia liniowy:

    Sławomir Szachniewicz, Wojciech Moszczyński

  • Widzów:

    1800

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 05:41 EQ

Polodna Petr Steber Jan, Maly Robin

2:0 06:28 EQ

Golovin Aleksandr Yelakov Vladislav, Krasovskii Ian

3:0 07:03 EQ

Dolny Kamil Stasiewicz Jakub, Samusenko Mikhail

4:0 10:15 EQ

Marzec Szymon Danieluk Mateusz, Polodna Petr

5:0 31:53 EQ

Polodna Petr Vitek Josef

6:0 34:04 PS

Golovin Aleksandr

6:1 49:03 EQ

Skrodziuk Szymon Pelaczyk Patryk, Rzekanowski Oskar

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
17:49 Sznotala Łukasz Orlik Opole 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:06 Krasovskii Ian MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:50 Lehmann Oskar MH Automatyka Gdańsk 2 Wysoki kij
26:24 Tesliukevich Konst. MH Automatyka Gdańsk 2 Atak kijem trzymanym oburącz
34:04 Sznotala Łukasz Orlik Opole PS Spowodowanie upadku przeciwnika
35:35 Zorin Vladislav Orlik Opole 5 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika
35:35 Zorin Vladislav Orlik Opole 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
35:35 Cunik Matej MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
39:43 Krasovskii Ian MH Automatyka Gdańsk 2 Uderzenie kijem
39:43 Krasovskii Ian MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
39:43 Nobis Jarosław Orlik Opole 2 Zbyteczna ostrość w grze
41:37 - MH Automatyka Gdańsk 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Cowley Evan 60:00 15 14 1 93
51 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Cunik Matej 0 0 0 2
69 Maly Robin 0 1 1 0
24 Steber Jan 0 1 1 0
11 Polodna Petr 2 1 3 0
73 Vitek Josef 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Tesliukevich Konst. 0 0 0 2
70 Krasovskii Ian 0 1 1 6
66 Yelakov Vladislav 0 1 1 0
43 Rozhkov Yegor 0 0 0 0
77 Golovin Aleksandr 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Pastryk Tomasz 0 0 0 0
3 Lehmann Oskar 0 0 0 2
29 Danieluk Mateusz 0 1 1 0
13 Rompkowski Maciej 0 0 0 0
71 Marzec Szymon 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Leśniak Gilbert 0 0 0 0
48 Dolny Kamil 1 0 1 0
10 Stasiewicz Jakub 0 1 1 0
93 Pesta Filip 0 0 0 0
88 Samusenko Mikhail 0 1 1 0

Orlik Opole

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Nobis Jarosław 60:00 33 27 6 81
2 Robaszkiewicz Dominik 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Radzieńciak Grzegorz 0 0 0 0
37 Miettinien Kim 0 0 0 0
11 Pelaczyk Patryk 0 1 1 0
16 Szydło Sebastian 0 0 0 0
72 Świerski Kamil 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Kandzyuba Stanislav 0 0 0 0
93 Sznotala Łukasz 0 0 0 2
22 Rzekanowski Oskar 0 1 1 0
78 Skrodziuk Szymon 1 0 1 0
15 Gorzycki Wojciech 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
61 Wojdyła Mateusz 0 0 0 0
6 Chorążyczewski Kord. 0 0 0 0
76 Svitac Alexis 0 0 0 0
19 Ostapchuk Georgy 0 0 0 0
87 Zorin Vladislav 0 0 0 25