STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    MUKS Orlik Opole U12 (ŻM)

  • Trener MUKS Orlik Opole U12 (ŻM):

    SIMANENKA YURY

  • Goście:

    TMH Polonia Bytom U12 (ŻM)

  • Trener TMH Polonia Bytom U12 (ŻM):

    KOWALCZYK TOMASZ

  • Wynik:

    7:1 (2:1, 3:0, 2:0)

  • Data:

    07.03.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:45

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Sędzia główny:

    WALUSZEK MACIEJ, DZIWOK WIKTORIA

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    15

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 05:36 EQ

Kozłowska Natalia

1:1 07:24 +1

Centkowski Krzysztof

2:1 17:33 EQ

Centkowski Krzysztof

3:1 23:49 EQ

Wanago Patryk

4:1 30:24 EQ

Centkowski Krzysztof

5:1 31:29 EQ

Kusyi Zakhar

6:1 42:09 EQ

Centkowski Krzysztof

7:1 56:46 EQ

Centkowski Krzysztof

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:14 Borlik Damian TMH Polonia Bytom U12 (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
28:21 Kubiński Marcel MUKS Orlik Opole U12 (ŻM) 2 Podcięcie
35:32 Borlik Damian TMH Polonia Bytom U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:08 Składny Katarzyna TMH Polonia Bytom U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

MUKS Orlik Opole U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
25 Wanago Dominik 60:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Kubiński Marcel 0 0 0 2
17 Kusyi Zakhar 1 0 1 0
76 Centkowski Krzysztof 5 0 5 0
12 Morzyk Mateusz 0 0 0 0
99 Szyłak Artur 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Olczak Dawid 0 0 0 0
23 Koziarska Aleksandra 0 0 0 0
11 Wróbel II Kamil 0 0 0 0
22 Jankowski Maciej 0 0 0 0
20 Barosz Patryk 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Marek Nikodem 0 0 0 0
16 Luzar Kamil 0 0 0 0
33 Wanago Patryk 1 0 1 0
18 Gorlich Dominik 0 0 0 0
14 Marek Gabriel 0 0 0 0

TMH Polonia Bytom U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
24 Jaworski Tobiasz 40:00 5 0 5 0
39 Kowalczyk Maksym. 20:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
36 Składny Katarzyna 0 0 0 2
37 Nowak Julia 0 0 0 0
57 Paciepnik Dominik 0 0 0 0
14 Garncarczyk Igor 0 0 0 0
5 Chorzępa Weronika 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Juszczak Dorota 0 0 0 0
82 Borlik Damian 0 0 0 4
9 Marchel Milena 0 0 0 0
7 Kozłowska Natalia 1 0 1 0
12 Rutkowski Oskar 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Sieroń Paulina 0 0 0 0
29 Janda Kacper 0 0 0 0
23 Magdziak Marcin 0 0 0 0
40 Grobara Jakub 0 0 0 0
56 Jana Julia 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Jarczyk Oliwier 0 0 0 0
25 Krążyńska Natalia 0 0 0 0
2 Żurawski Adam 0 0 0 0
77 Dziedzic Kinga 0 0 0 0
19 Kołodziej II Adam 0 0 0 0