Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ)

  • Trener UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ):

    Witold Magiera

  • Goście:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ):

    Michał Radwański

  • Wynik:

    1:4 (0:0, 1:2, 0:2)

  • Data:

    31.03.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:00

  • Godzina zakończenia:

    13:38

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Zbigniew Wolas

  • Sędzia liniowy:

    Michał Majkut, Grzegorz Cudek

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 25:12 +1

Radwański Aleks Rocki Kacper

0:2 30:48 EQ

Radwański Aleks Pisula Paweł

1:2 32:07 EQ

Dworzak Filip

1:3 45:11 EQ

Sudyka Jakub

1:4 52:46 EQ

Mazur Jan

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:24 - UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
07:30 Piotrowski Mateusz UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:35 Pisula Paweł UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
24:35 Wilk Daniel UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ) 2 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika
24:35 Wilk Daniel UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ) 10 Kara za niesportowe zachowanie
25:01 Motyka Dariusz UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ) 2 Zahaczenie
34:57 Kot Anna UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ) 2 Zahaczenie

Składy

UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Mąsior Adam 30:48 2 0 2 0
33 Gąsior Adrian 29:12 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Dworzak Filip 1 0 1 0
14 Zaborska Katarzyna 0 0 0 0
28 Wilk Daniel 0 0 0 12
91 Pencko Miłosz 0 0 0 0
4 Klimczyk Mateusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Płachta Gabriel 0 0 0 0
32 Kot Anna 0 0 0 2
88 Motyka Dariusz 0 0 0 2
41 Korczyk Dariusz 0 0 0 0
20 Zaborska Anna 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Płonka Adrian 0 0 0 0
87 Kukla Igor 0 0 0 0
8 Bratek Jan 0 0 0 0

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
32 Wiszyński Filip 27:53 0 0 0 0
35 Źrebiec Franciszek 32:07 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
53 Rocki Kacper 0 1 1 0
12 Sudyka Jakub 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Ostafiński Gabriel 0 0 0 0
26 Radwański Aleks 2 0 2 0
55 Pisula Paweł 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Koczera Bartłomiej 0 0 0 0
6 Bąk Jakub 0 0 0 0
38 Tymcio Oskar 0 0 0 0
90 Mazur II Jakub 0 0 0 0
47 Piotrowski Mateusz 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Starościak Michał 0 0 0 0
83 Łańko Oliwier 0 0 0 0
25 Mazur Jan 1 0 1 0
88 Górniak Karol 0 0 0 0