Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    ŁKH Łódź

  • Trener ŁKH Łódź:

    Tomasz Matuszewski

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk II

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk II:

    Artur Kostecki

  • Wynik:

    6:5 (1:1, 2:1, 3:3)

  • Data:

    09.03.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

  • Lodowisko:

    Lodowisko Bombonierka MOSiR Łódź

  • Sędzia główny:

    Przemysław Gabrysiak

  • Sędzia liniowy:

    Sebastian Machel, Paweł Karkowski

  • Widzów:

    265

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 06:53 EQ

Szot Krzysztof Kazimierczak Artur

1:1 09:36 EQ

Riha Vaclav Świerczewski Kamil, Witczak Arkadiusz

1:2 23:47 EQ

Michałkiewicz Michał Kazimierczak Artur, Kostecki Artur

2:2 34:38 EQ

Kubiak Mateusz Ciepłucha Michał

3:2 39:48 +1

Kusideł Radosław Pełzowski Paweł

4:2 42:45 +1

Kubiak Mateusz Lewy Tymoteusz, Ciepłucha Michał

4:3 44:49 EQ

Ziółkowski Tomasz Michałkiewicz Michał

4:4 49:48 EQ

Ziółkowski Tomasz Michałkiewicz Michał

5:4 50:38 +1

Maskaliou Aliaksei Lewy Tymoteusz

5:5 51:34 EQ

Ziółkowski Tomasz Kostecki Artur, Opanasyuk Gleb

6:5 54:48 EQ

Witczak Arkadiusz Vasilenka Valentin

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:28 Darol Jakub ŁKH Łódź 2 Wysoki kij
16:05 Matuszewski Piotr ŁKH Łódź 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:25 Kazimierczak Artur GKS Stoczniowiec Gdańsk II 2 Trzymanie
19:25 Kazimierczak Artur GKS Stoczniowiec Gdańsk II 2 Niedozwolone zagranie ręką
38:19 Bruliński Arkadiusz GKS Stoczniowiec Gdańsk II 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:54 Bruliński Arkadiusz GKS Stoczniowiec Gdańsk II 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:31 Szot Krzysztof GKS Stoczniowiec Gdańsk II 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:18 Świerczewski Kamil ŁKH Łódź 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:18 Michałkiewicz Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk II 2 Uderzenie kijem
59:18 Michałkiewicz Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk II 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

ŁKH Łódź

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
26 Hiukka Karri 59:55 37 32 5 86
1 Grabara Bartosz 00:05 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Kusideł Radosław 1 0 1 0
17 Kurowski Tomasz 0 0 0 0
9 Lewy Tymoteusz 0 2 2 0
10 Kubiak Mateusz 2 0 2 0
18 Darol Jakub 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Świerczewski Kamil 0 1 1 2
33 Matuszewski Piotr 0 0 0 2
69 Riha Vaclav 1 0 1 0
7 Vasilenka Valentin 0 1 1 0
88 Witczak Arkadiusz 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Kowalski Jan 0 0 0 0
8 Ciepłucha Michał 0 2 2 0
11 Maskaliou Aliaksei 1 0 1 0
87 Walczak Mateusz 0 0 0 0
23 Pełzowski Paweł 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Janiszewski Patryk 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk II

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kroszel Mikołaj 60:00 64 58 6 90

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Kostecki Artur 0 2 2 0
18 Małachowski Ireneusz 0 0 0 0
12 Ziółkowski Tomasz 3 0 3 0
14 Michałkiewicz Michał 1 2 3 4
17 Opanasyuk Gleb 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Kazimierczak Artur 0 2 2 4
20 Munch Jakub 0 0 0 0
65 Kuklis Tomasz 0 0 0 0
15 Szot Krzysztof 1 0 1 2
19 Bruliński Arkadiusz 0 0 0 4