Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

  • Trener SKKH Atomówki GKS Tychy (K):

    Beniamin Sławiński

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (K):

    Henryk Zabrocki

  • Wynik:

    6:4 (4:1, 2:1, 0:2)

  • Data:

    02.02.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    21:00

  • Godzina zakończenia:

    23:00

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy MOSiR Tychy

  • Sędzia główny:

    Patryk Pyrskała, X

  • Sędzia liniowy:

    Dariusz Pobożniak, Łukasz Barutowicz

  • Widzów:

    47

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 05:14 EQ

Churas Karolina Frąckowiak Katarzyna

2:0 07:22 EQ

Michałek Aneta Churas Karolina

3:0 12:39 +1

Michałek Aneta Frąckowiak Katarzyna

3:1 13:57 +1

Podracka Ewa Korkuz Dominika

4:1 17:20 +1

Michałek Aneta Frąckowiak Katarzyna, Sztyper Paulina

5:1 24:53 -1

Kopciara Alicja Cieślewicz Pamela

6:1 26:00 EQ

Łaskawska Sylwia Michałek Aneta, Churas Karolina

6:2 31:40 EQ

Korkuz Dominika Banaś Maja

6:3 46:35 EQ

Korkuz Dominika Siejka Alicja

6:4 51:28 EQ

Tokarska Renata Kasprzycka Katarzyna

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:47 Michałek Aneta SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:04 Podracka Ewa GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Podcięcie
13:38 Frąckowiak Katarzyna SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Wysoki kij
16:44 Tokarska Renata GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Przeszkadzanie
23:41 Łaskawska Sylwia SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:19 Korkuz Dominika GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Przeszkadzanie
37:17 Sztyper Paulina SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:55 Sztyper Paulina SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Podcięcie

Składy

SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Burda–Krokosz Małgorzata 60:00 4 0 4 0
30 Harańczyk Natalia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Garbocz Oliwia 0 0 0 0
9 Sztyper Paulina 0 1 1 4
17 Sosnowska Nicole 0 0 0 0
92 Frąckowiak Katarzyna 0 3 3 2
11 Michałek Aneta 3 1 4 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Kędra Wiktoria 0 0 0 0
78 Jabłońska Magdalena 0 0 0 0
71 Łaskawska Sylwia 1 0 1 2
97 Churas Karolina 1 2 3 0
58 Cieślewicz Pamela 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Marczyk Dominika 0 0 0 0
91 Wawrzonkowska Maja 0 0 0 0
87 Kopciara Alicja 1 0 1 0
6 Harańczyk Patrycja 0 0 0 0
99 Frankowska Laura 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Kosińska Agata 59:13 6 0 6 0
33 Kwiatkowska Natalia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Kamińska Natalia 0 0 0 0
98 Tokarska Renata 1 0 1 2
81 Bigos Marta 0 0 0 0
15 Kasprzycka Katarzyna 0 1 1 0
37 Siejka Alicja 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Korkuz Dominika 2 1 3 2
73 Banaś Maja 0 1 1 0
44 Błaszak Aneta 0 0 0 0
8 Onyshchenko Tetiana 0 0 0 0
40 Podracka Ewa 1 0 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Jagnicka Magdalena 0 0 0 0
10 Grzelak Julia 0 0 0 0