Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    TMH Polonia Bytom (K)

  • Trener TMH Polonia Bytom (K):

    Andrzej Secemski

  • Goście:

    UKHK Unia Oświęcim (K)

  • Trener UKHK Unia Oświęcim (K):

    Michał Fikrt

  • Wynik:

    3:0 (1:0, 0:0, 2:0)

  • Data:

    02.02.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Bartosz Kaczmarek

  • Sędzia liniowy:

    Mariusz Tymczyszyn, Paweł Bajon

  • Widzów:

    100

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 12:42 EQ

Dziwok Wiktoria Kaleja Klaudia, Wcisło Alicja

2:0 41:00 +1

Chrapek Klaudia Późniewska Karolina, Czaplik Magdalena

3:0 42:46 EQ

Chrapek Klaudia Patla Vanessa, Czaplik Magdalena

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
16:11 Zaborska Anna UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
40:11 Strzelecka Joanna UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:23 Wawrzyk Ada UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:44 Tomczok Olivia TMH Polonia Bytom (K) 2 Przeszkadzanie
54:55 Wawrzyk Ada UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

TMH Polonia Bytom (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Fijoł Katarzyna 60:00 0 0 0 0
23 Bujak Julia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Chrapek Klaudia 2 0 2 0
14 Patla Vanessa 0 1 1 0
4 Czaplik Magdalena 0 2 2 0
7 Późniewska Karolina 0 1 1 0
27 Tomczok Olivia 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Sfora Patrycja 0 0 0 0
18 Gogoc Wiktoria 0 0 0 0
22 Dziwok Wiktoria 1 0 1 0
25 Wcisło Alicja 0 1 1 0
9 Kaleja Klaudia 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Juszczak Agata 0 0 0 0
31 Sowa Alicja 0 0 0 0
12 Suchanek Natalia 0 0 0 0
2 Suchanek Monika 0 0 0 0

UKHK Unia Oświęcim (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Pieczyk Anna 60:00 3 0 3 0
55 Chodak Monika 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Kozioł Agata 0 0 0 0
88 Pelic Klaudia 0 0 0 0
87 Wawrzyk Ada 0 0 0 4
23 Strzelecka Joanna 0 0 0 2
71 Trethan Karolina 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Kot Anna 0 0 0 0
99 Langner Aleksandra 0 0 0 0
6 Pirogowicz Patrycja 0 0 0 0
19 Gawlik Julia 0 0 0 0
22 Pocheć Aleksandra 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Zaborska Katarzyna 0 0 0 0
11 Żyła Justyna 0 0 0 0
20 Zaborska Anna 0 0 0 2