STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Białe Jastrzębie (K)

  • Trener UKH Białe Jastrzębie (K):

    Marek Kozyra

  • Goście:

    SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

  • Trener SKKH Atomówki GKS Tychy (K):

    Beniamin Sławiński

  • Wynik:

    0:4 (0:2, 0:0, 0:2)

  • Data:

    19.01.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:30

  • Godzina zakończenia:

    21:25

  • Sędzia główny:

    Paweł Breske

  • Sędzia liniowy:

    Marcin Miszek, Antoni Kot

  • Widzów:

    38

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 05:25 EQ

Sosnowska Nicole Frąckowiak Katarzyna

0:2 11:37 EQ

Łaskawska Sylwia

- 14:52 PS

Pezda Anna

0:3 42:06 EQ

Churas Karolina Łaskawska Sylwia

0:4 44:12 EQ

Michałek Aneta Frąckowiak Katarzyna

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:03 Churas Karolina SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Gra ciałem - kobiety
13:58 Postel Zofia UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:52 Marczyk Dominika SKKH Atomówki GKS Tychy (K) PS Uderzenie kijem
28:18 Rduch Zuzanna UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Uderzenie kijem
35:47 Trzaskalik Justyna UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Uderzenie kijem
44:38 Trzaskalik Justyna UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKH Białe Jastrzębie (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
96 Radomska Katarzyna 60:00 4 0 4 0
33 Parylak Michalina 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Rostalska Karolina 0 0 0 0
68 Nowak Agata 0 0 0 0
8 Szymik Dominika 0 0 0 0
25 Szymura Weronika 0 0 0 0
3 Pezda Anna 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Cybula Edyta 0 0 0 0
17 Postel Zofia 0 0 0 2
15 Kulas Paulina 0 0 0 0
22 Trzaskalik Justyna 0 0 0 4
18 Rduch Zuzanna 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Cywoniuk Iga 0 0 0 0
19 Miarka Aneta 0 0 0 0
20 Karbowniczak Julia 0 0 0 0
9 Nikiel Klaudia 0 0 0 0

SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Burda–K. Małgorzata 60:00 0 0 0 0
30 Harańczyk Natalia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Garbocz Oliwia 0 0 0 0
92 Frąckowiak Katarzyna 0 2 2 0
17 Sosnowska Nicole 1 0 1 0
71 Łaskawska Sylwia 1 1 2 0
13 Nadzimek Agnieszka 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Kędra Wiktoria 0 0 0 0
27 Marczyk Dominika 0 0 0 0
99 Frankowska Laura 0 0 0 0
97 Churas Karolina 1 0 1 2
11 Michałek Aneta 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Sztyper Paulina 0 0 0 0
91 Wawrzonkowska Maja 0 0 0 0