Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń U18 (JM)

  • Trener MKS Sokoły Toruń U18 (JM):

    Wojciech Milan

  • Goście:

    MOSM Tychy U18 (JM)

  • Trener MOSM Tychy U18 (JM):

    Beniamin Sławiński

  • Wynik:

    0:8 (0:1, 0:2, 0:5)

  • Data:

    21.12.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    19:47

  • Lodowisko:

    Lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego MOSiR Toruń

  • Sędzia główny:

    Włodzimierz Marczuk

  • Sędzia liniowy:

    Marcin Zwierzychowski, Michał Gerne

  • Widzów:

    35

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 06:00 EQ

Pachut Patryk Kowolik Igor

0:2 20:24 EQ

Sterbenz Karol Kasperek Oliwier, Ubowski Mateusz

0:3 31:36 EQ

Miłek Bartosz Ubowski Mateusz

0:4 48:43 EQ

Ubowski Mateusz Kasperek Oliwier

0:5 51:32 EQ

Pachut Patryk

0:6 51:48 EQ

Sterbenz Karol Ubowski Mateusz

0:7 52:27 EQ

Kasperek Oliwier Ubowski Mateusz

0:8 54:41 -1

Ubowski Mateusz Kasperek Oliwier

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
21:25 Kasperek Oliwier MOSM Tychy U18 (JM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
36:23 Ksiondz Oliwier MOSM Tychy U18 (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:04 Pachut Patryk MOSM Tychy U18 (JM) 2 Uderzenie kijem

Składy

MKS Sokoły Toruń U18 (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
51 Guranowski Szymon 51:48 32 26 6 81
45 Gauvin Antoni 08:12 5 3 2 60

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Kańczewski Konrad 0 0 0 0
81 Schafer Eryk 0 0 0 0
73 Piskalski Konrad 0 0 0 0
11 Bohuszko Igor 0 0 0 0
19 Wólczyński Szymon 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
58 Ongirski Mikołaj 0 0 0 0
20 Lewandowski Maksymilian 0 0 0 0
13 Maćkowski Szymon 0 0 0 0
17 Walczak Jan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Podborny Grzegorz 0 0 0 0
16 Golik Mateusz 0 0 0 0
10 Wiwatowski Kamil 0 0 0 0
71 Napiórkowski Patryk 0 0 0 0

MOSM Tychy U18 (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
60 Maciejewski Jakub 51:32 14 14 0 100
18 Mentel Jakub 08:28 5 5 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Zawalski Adrian 0 0 0 0
40 Kasperek Oliwier 1 3 4 2
6 Ksiondz Oliwier 0 0 0 2
14 Sterbenz Karol 2 0 2 0
19 Miłek Bartosz 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Huchel Szymon 0 0 0 0
9 Nowak Michał 0 0 0 0
17 Kulpecki Kacper 0 0 0 0
36 Tabaka Beniamin 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Kowolik Igor 0 1 1 0
38 Ubowski Mateusz 2 4 6 0
13 Król Kacper 0 0 0 0
16 Kvas Vitaliy 0 0 0 0
82 Pachut Patryk 2 0 2 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Grzegorczyk Adam 0 0 0 0
34 Rawa Bartosz 0 0 0 0
10 Mużelak Kacper 0 0 0 0