Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń U18 (JM)

  • Trener MKS Sokoły Toruń U18 (JM):

    Wojciech Milan

  • Goście:

    MOSM Tychy U18 (JM)

  • Trener MOSM Tychy U18 (JM):

    Beniamin Sławiński

  • Wynik:

    1:4 (0:2, 1:1, 0:1)

  • Data:

    07.12.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:30

  • Godzina zakończenia:

    16:30

  • Lodowisko:

    Lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego MOSiR Toruń

  • Sędzia główny:

    Michał Baca

  • Sędzia liniowy:

    Szymon Noworyta, Jacek Szutta

  • Widzów:

    10

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 02:46 +1

Ksiondz Oliwier Sterbenz Karol, Kasperek Oliwier

0:2 16:23 EQ

Miłek Bartosz Ubowski Mateusz, Ksiondz Oliwier

0:3 26:45 EQ

Sterbenz Karol

1:3 29:50 EQ

Golik Mateusz Shirkov Timofei, Milinkevich Anton

- 32:58 PS

Maćkowski Szymon

1:4 49:45 EQ

Ksiondz Oliwier

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:03 Shirkov Timofei MKS Sokoły Toruń U18 (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:21 Maćkowski Szymon MKS Sokoły Toruń U18 (JM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
32:58 Ubowski Mateusz MOSM Tychy U18 (JM) PS Zahaczenie
41:02 Kańczewski Konrad MKS Sokoły Toruń U18 (JM) 2 Zahaczenie
42:42 Ksiondz Oliwier MOSM Tychy U18 (JM) 2 Zahaczenie
52:02 Miłek Bartosz MOSM Tychy U18 (JM) 2 Zahaczenie
54:50 Miłek Bartosz MOSM Tychy U18 (JM) 2 Zahaczenie

Składy

MKS Sokoły Toruń U18 (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
45 Guranowski Szymon 60:00 19 15 4 78
51 Grabara II Bartosz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Kańczewski Konrad 0 0 0 2
5 Milinkevich Anton 0 1 1 0
73 Piskalski Konrad 0 0 0 0
11 Bohuszko Igor 0 0 0 0
19 Wólczyński Szymon 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
59 Rutkowski Patryk 0 0 0 0
58 Schafer Eryk 0 0 0 0
17 Walczak Jan 0 0 0 0
13 Maćkowski Szymon 0 0 0 2
20 Lewandowski Maksymilian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Shirkov Timofei 0 1 1 2
10 Wiwatowski Kamil 0 0 0 0
16 Golik Mateusz 1 0 1 0
81 Witkowski Julian 0 0 0 0

MOSM Tychy U18 (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
60 Maciejewski Jakub 60:00 26 25 1 96
18 Mentel Jakub 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Zawalski Adrian 0 0 0 0
40 Kasperek Oliwier 0 1 1 0
6 Ksiondz Oliwier 2 1 3 2
14 Sterbenz Karol 1 1 2 0
19 Miłek Bartosz 1 0 1 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Huchel Szymon 0 0 0 0
9 Nowak Michał 0 0 0 0
17 Kulpecki Kacper 0 0 0 0
36 Tabaka Beniamin 0 0 0 0
2 Menc Aleks 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Ubowski Mateusz 0 1 1 0
10 Mużelak Kacper 0 0 0 0
16 Kvas Vitaliy 0 0 0 0
82 Pachut Patryk 0 0 0 0
8 Grzegorczyk Adam 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Rawa Bartosz 0 0 0 0