Informacje
  • Gospodarze:

    KS Sigma Katowice

  • Trener KS Sigma Katowice:

  • Goście:

    Zagłębie Sosnowiec II

  • Trener Zagłębie Sosnowiec II:

  • Wynik:

    7:5 (1:1, 4:3, 2:1)

  • Data:

    03.03.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:25

  • Godzina zakończenia:

    21:15

  • Sędzia główny:

    Patryk Puławski, Dawid Pabisiak

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 06:13 EQ

Fonfara Roman Langner Olgierd, Podsiedlik Mateusz

1:1 14:12 EQ

Sikora Patryk

2:1 20:24 EQ

Wilk Igor Langner Olgierd, Podsiedlik Mateusz

2:2 23:32 EQ

Kuc Jarosław Sosiński Marcin

3:2 24:54 +1

Langner Olgierd Podsiedlik Mateusz

4:2 27:56 EQ

Podsiedlik Mateusz Langner Olgierd

4:3 35:45 -1

Zachariasz Łukasz Kuc Jarosław, Sujka Andrzej

5:3 36:26 +1

Wilk Igor

5:4 38:59 +1

Zachariasz Łukasz

5:5 46:20 EQ

Sujka Patryk Wolnicki Janusz

6:5 51:14 EQ

Fonfara Roman

7:5 59:20 EN

Podsiedlik Mateusz Langner Olgierd

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
16:31 Samek Krystian Zagłębie Sosnowiec II 2 Zahaczenie
23:49 Bartnik Mirosław Zagłębie Sosnowiec II 2 Zahaczenie
35:01 Sikora Patryk Zagłębie Sosnowiec II 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:26 Bartnik Mirosław Zagłębie Sosnowiec II 10 Kara za niesportowe zachowanie
38:24 Korusiewicz Dominik KS Sigma Katowice 2 Przeszkadzanie
39:36 Ossak Tomasz KS Sigma Katowice 2 Zahaczenie
40:33 Wilk Igor KS Sigma Katowice 2 Trzymanie
49:11 Kiklica Maciej KS Sigma Katowice 2 Przeszkadzanie
53:50 Kiklica Maciej KS Sigma Katowice 2 Przeszkadzanie

Składy

KS Sigma Katowice

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Domogała Mateusz 60:00 5 0 5 0
45 Szostok Adam 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Piecuch Marcin 0 0 0 0
66 Kiklica Maciej 0 0 0 4
88 Langner Olgierd 1 4 5 0
24 Podsiedlik Mateusz 2 3 5 0
23 Fonfara Roman 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
98 Korusiewicz Dominik 0 0 0 2
50 Wilk Igor 2 0 2 2
79 Wójcik Witold 0 0 0 0
49 Maciejczyk Wojciech 0 0 0 0
69 Pyrskała Patryk 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
30 Ossak Tomasz 0 0 0 2
55 Kaszuba Krzysztof 0 0 0 0
20 Gawlas Grzegorz 0 0 0 0
68 Krzysztofik Adrian 0 0 0 0

Zagłębie Sosnowiec II

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Cybulski Bogdan 00:00 0 0 0 0
30 Białek Łukasz 59:04 6 0 6 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Sujka Andrzej 0 1 1 0
7 Kuc Jarosław 1 1 2 0
15 Sikora Arkadiusz 0 0 0 0
9 Zachariasz Łukasz 2 0 2 0
17 Samek Krystian 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Sikora Patryk 1 0 1 2
2 Mikołajczyk Bartłomiej 0 0 0 0
6 Musialik Jakub 0 0 0 0
11 Wolnicki Janusz 0 1 1 0
16 Sujka Patryk 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Bartnik Mirosław 0 0 0 12
3 Gorczyca Sebastian 0 0 0 0
22 Molenda Jarosław 0 0 0 0
8 Sosiński Marcin 0 1 1 0
0 Bernat Mateusz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
0 Madeksza Piotr 0 0 0 0
0 Czechowicz Sebastian 0 0 0 0
23 Fusiński Jakub 0 0 0 0