Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec U14 (ŻS)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec U14 (ŻS):

    Marcin Kozłowski

  • Goście:

    TMH Polonia Bytom U14 (ŻS)

  • Trener TMH Polonia Bytom U14 (ŻS):

    Dariusz Jędrzejczyk

  • Wynik:

    3:2 (0:1, 1:1, 2:0)

  • Data:

    28.01.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:45

  • Godzina zakończenia:

    17:20

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec

  • Sędzia główny:

    Krzysztof Kozłowski

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 18:07 EQ

Sowa Alicja Jaworski Oskar

0:2 25:29 EQ

Jaworski Oskar

1:2 30:32 EQ

Kuc Piotr Zachariasz Olaf

2:2 47:23 EQ

Bobbe Maciej Zachariasz Olaf

3:2 49:53 +1

Zachariasz Olaf Bobbe Maciej

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
22:13 Kołodziejczak Błażej TMH Polonia Bytom U14 (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
33:22 Jachym Aleksandra TMH Polonia Bytom U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:27 - UKS Zagłębie Sosnowiec U14 (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
48:21 - TMH Polonia Bytom U14 (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
56:08 Kućmierz Oliwier UKS Zagłębie Sosnowiec U14 (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Twardy Maja 40:00 1 0 1 0
2 Maśląg Kacper 20:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Brzozowski II Szymon 0 0 0 0
14 Brzezowski Igor 0 0 0 0
78 Kuc Piotr 1 0 1 0
9 Zachariasz Olaf 1 2 3 0
98 Bobbe Maciej 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Sekunda Norbert 0 0 0 0
16 Radzikhovskyi Volodymyr 0 0 0 0
88 Broś Teodor 0 0 0 0
5 Kućmierz Oliwier 0 0 0 2
11 Kieler Emil 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Machura Szymon 0 0 0 0
15 Sosnowski Kacper 0 0 0 0
19 Niekurzak Jakub 0 0 0 0
87 Sarnacki Tobiasz 0 0 0 0
76 Seweryn Antoni 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Uracz Błażej 0 0 0 0
26 Rech Maksymilian 0 0 0 0
8 Marczak Szymon 0 0 0 0
6 Komoder Kacper 0 0 0 0

TMH Polonia Bytom U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
3 Kura Maksymilian 30:31 3 0 3 0
66 Nawrot Radosław 29:29 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Koszel Oliwier 0 0 0 0
78 Wójcik Patrycja 0 0 0 0
31 Sowa Alicja 1 0 1 0
12 Mota Alicja 0 0 0 0
11 Juszczak Agata 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Kołodziejczak Błażej 0 0 0 2
5 Jachym Aleksandra 0 0 0 2
13 Skręt Julia 0 0 0 0
35 Jaworski Oskar 1 1 2 0
18 Knur Kamil 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Leszczuk Igor 0 0 0 0
30 Łozicki Tomasz 0 0 0 0
1 Kupka Patryk 0 0 0 0
57 Pająk Bartosz 0 0 0 0
6 Drozdz Jan 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Kukliński Kacper 0 0 0 0