Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    JKH GKS Jastrzębie U14 (ŻS)

  • Trener JKH GKS Jastrzębie U14 (ŻS):

    Mariusz Bernacki

  • Goście:

    MUKS Naprzód Janów I U14 (ŻS)

  • Trener MUKS Naprzód Janów I U14 (ŻS) :

    Michał Kupka

  • Wynik:

    5:7 (2:2, 3:1, 0:4)

  • Data:

    28.01.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

  • Lodowisko:

    Lodowisko Jastor MOSiR Jastrzębie-Zdrój

  • Sędzia główny:

    Marcin Miszek, Wiktor Kolat

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    45

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:08 EQ

Stolarski Bartłomiej

1:1 05:03 EQ

Koźmiński Patryk

2:1 06:14 EQ

Poręba Maciej Mrula Mikołaj

2:2 12:14 EQ

Gruca Brian Cieślik Rafał

3:2 25:45 EQ

Mrula Mikołaj Wojciechowski Sebastian

4:2 32:40 EQ

Mrula Mikołaj

5:2 33:09 EQ

Fyda Kamil Mrula Mikołaj

5:3 33:46 EQ

Chodor Błażej

5:4 40:21 EQ

Koźmiński Patryk

5:5 49:01 EQ

Hofman Jakub Babczyński Błażej

5:6 53:36 EQ

Hofman Jakub Babczyński Błażej

5:7 55:05 EQ

Babczyński Błażej

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
30:06 Mrula Mikołaj JKH GKS Jastrzębie U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:04 Gutowski Daniel MUKS Naprzód Janów I U14 (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
43:31 Chodor Błażej MUKS Naprzód Janów I U14 (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

JKH GKS Jastrzębie U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
6 Mrowiec Mateusz 20:00 4 0 4 0
27 Kapusta Dawid 40:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Cybula Edyta 0 0 0 0
13 Onak Jakub 0 0 0 0
19 Fyda Kamil 1 0 1 0
26 Stolarski Bartłomiej 1 0 1 0
20 Owczarzy Paweł 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Leszko Michał 0 0 0 0
24 Mysłowski Szymon 0 0 0 0
91 Zając Wiktor 0 0 0 0
77 Wojciechowski Sebastian 0 1 1 0
81 Walas Paweł 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Wojciechowski Filip 0 0 0 0
1 Poręba Maciej 1 0 1 0
11 Zmroczek Filip 0 0 0 0
22 Mrula Mikołaj 2 2 4 2
3 Stachecki Michael 0 0 0 0

MUKS Naprzód Janów I U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
17 Kupka Paweł 26:00 2 0 2 0
90 Paczyński Szymon 34:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Chodor Błażej 1 0 1 2
97 Koźmiński Patryk 2 0 2 0
15 Bensz Michał 0 0 0 0
39 Szczypa Przemysław 0 0 0 0
43 Sorek Fabian 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Gutowski Daniel 0 0 0 2
5 Babczyński Błażej 1 2 3 0
72 Gruca Brian 1 0 1 0
29 Knot Konrad 0 0 0 0
25 Wojsław Adam 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Sławski Mateusz 0 0 0 0
69 Wojciechowski II Kacper 0 0 0 0
55 Cieślik Rafał 0 1 1 0
7 Hofman Jakub 2 0 2 0
57 Hofman Jonasz 0 0 0 0