Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    TMH Polonia Bytom U14 (ŻS)

  • Trener TMH Polonia Bytom U14 (ŻS):

    JĘDRZEJCZYK DARIUSZ

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec U14 (ŻS)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec U14 (ŻS):

    NOWAK BARTŁOMIEJ

  • Wynik:

    7:0 (3:0, 3:0, 1:0)

  • Data:

    03.12.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:40

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    SUCHANEK NATALIA, KŁACZYŃSKI SEBASTIAN

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 10:43 EQ

Hofman Jakub Hofman Jonasz

2:0 14:45 EQ

Hofman Jonasz Hofman Jakub

3:0 16:11 EQ

Hofman Jonasz

4:0 23:55 EQ

Kluczyk Tymoteusz Hofman Jonasz, Jaworski Oskar

5:0 28:36 EQ

Kołodziejczak Błażej Hofman Jonasz

6:0 33:57 EQ

Mota Alicja Juszczak Agata

7:0 44:18 EQ

Juszczak Agata Pająk Bartosz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
12:04 Hofman Jonasz TMH Polonia Bytom U14 (ŻS) 2 Przeszkadzanie
55:01 Marczak Szymon UKS Zagłębie Sosnowiec U14 (ŻS) 2 Uderzenie kijem

Składy

TMH Polonia Bytom U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
13 Kura Maksymilian 30:16 0 0 0 0
66 Nawrot Radosław 29:44 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Leszczuk Igor 0 0 0 0
21 Kluczyk Tymoteusz 1 0 1 0
87 Hofman Jakub 1 1 2 0
35 Jaworski Oskar 0 1 1 0
25 Hofman Jonasz 2 3 5 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Wójcik Patrycja 0 0 0 0
11 Juszczak Agata 1 1 2 0
12 Mota Alicja 1 0 1 0
9 Sowa Alicja 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
63 Skręt Julia 0 0 0 0
29 Głowacki Tadeusz 0 0 0 0
57 Pająk Bartosz 0 1 1 0
32 Kołodziejczak Błażej 1 0 1 0
6 Zarański Oliwier 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
30 Łozicki Tomasz 0 0 0 0

UKS Zagłębie Sosnowiec U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Twardy Maja 37:34 2 0 2 0
2 Maśląg Kacper 22:26 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Brzozowski II Szymon 0 0 0 0
15 Brzezowski Igor 0 0 0 0
10 Kieler Emil 0 0 0 0
5 Zachariasz Olaf 0 0 0 0
16 Broś Teodor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Machura Szymon 0 0 0 0
7 Juszczyk Patryk 0 0 0 0
19 Marczak Szymon 0 0 0 2
6 Kućmierz Oliwier 0 0 0 0
18 Pospiech Wiktor 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Sekunda Norbert 0 0 0 0
3 Seweryn Antoni 0 0 0 0
4 Jarosz Kacper 0 0 0 0
17 Sarnacki Tobiasz 0 0 0 0
20 Rech Maksymilian 0 0 0 0