Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    TMH Polonia Bytom U12 (ŻM)

  • Trener TMH Polonia Bytom U12 (ŻM):

    Tomasz Kowalczyk

  • Goście:

    KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM)

  • Trener KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM):

    Janusz Adamiec

  • Wynik:

    2:0 (0:0, 1:0, 1:0)

  • Data:

    24.01.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:30

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Klaudia Chrapek, Monika Suchanek

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 38:45 EQ

Kołodziej II Adam

2:0 51:39 EQ

Chorzępa Weronika Popławski Stanisław

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
18:20 Grobara Jakub TMH Polonia Bytom U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:46 Damian Borlik TMH Polonia Bytom U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:10 Nawrat Julia KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:20 - TMH Polonia Bytom U12 (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
51:39 Pawlok Joanna KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie

Składy

TMH Polonia Bytom U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
24 Jaworski Tobiasz 42:00 0 0 0 0
39 Kowalczyk Maksymilian 18:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Garncarczyk Igor 0 0 0 0
15 Popławski Stanisław 0 1 1 0
12 Rutkowski Oskar 0 0 0 0
9 Marchel Milena 0 0 0 0
7 Kozłowska Natalia 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Juszczak Dorota 0 0 0 0
37 Nowak Julia 0 0 0 0
77 Dziedzic Kinga 0 0 0 0
2 Żurawski Adam 0 0 0 0
19 Kołodziej II Adam 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Chorzępa Weronika 1 0 1 0
11 Rola Oliwia 0 0 0 0
28 Sieroń Paulina 0 0 0 0
25 Krążyńska Natalia 0 0 0 0
40 Grobara Jakub 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Magdziak Marcin 0 0 0 0
29 Janda Kacper 0 0 0 0
82 Damian Borlik 0 0 0 2
56 Jana Julia 0 0 0 0

KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Twardy Maja 40:00 1 0 1 0
35 Janicka Natalia 20:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
75 Bulas Laura 0 0 0 0
4 Wencel Nikola 0 0 0 0
8 Zięba Lena 0 0 0 0
15 Szafarczyk Zuzanna 0 0 0 0
19 Figiel Magdalena 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Pawlok Joanna 0 0 0 2
32 Zagożdżon Alicja 0 0 0 0
29 Jankowska Jadwiga 0 0 0 0
14 Hachuła Lena 0 0 0 0
9 Krzywoń Maria 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Tańczyk Wiktoria 0 0 0 0
33 Czapla Karol 0 0 0 0
25 Wesołek Dominika 0 0 0 0
23 Nawrat Julia 0 0 0 2
18 Palion Antonina 0 0 0 0