Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    TMH Polonia Bytom U12 (ŻM)

  • Trener TMH Polonia Bytom U12 (ŻM):

    Tomasz Kowalczyk

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM):

    Łukasz Podsiadło

  • Wynik:

    2:6 (2:1, 0:2, 0:3)

  • Data:

    23.01.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:15

  • Godzina zakończenia:

    16:45

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Klaudia Chrapek, Natalia Suchanek

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 10:58 +1

Garncarczyk Igor Rutkowski Oskar

1:1 14:29 EQ

Nowak Cyprian Chabrzyk Maksymilian

2:1 17:23 EQ

Kozłowska Natalia

2:2 38:02 EQ

Uracz Błażej

2:3 39:24 EQ

Marczak Szymon

2:4 56:03 EQ

Kućmierz Oliwier Marczak Szymon

2:5 57:49 EQ

Brzezowski Igor Nowak Cyprian

2:6 59:35 EQ

Marczak Szymon

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:10 Nakoneczny Michał UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
08:14 Borlik Damian TMH Polonia Bytom U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
10:39 Brzezowski Igor UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
17:53 Brzezowski Igor UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
18:56 Borlik Damian TMH Polonia Bytom U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
24:58 Kozłowska Natalia TMH Polonia Bytom U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
29:51 Nakoneczny Michał UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:14 Uracz Błażej UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
42:31 Grobara Jakub TMH Polonia Bytom U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

TMH Polonia Bytom U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
24 Jaworski Tobiasz 40:00 4 0 4 0
39 Kowalczyk Maksymilian 20:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Garncarczyk Igor 1 0 1 0
15 Popławski Stanisław 0 0 0 0
12 Rutkowski Oskar 0 1 1 0
9 Marchel Milena 0 0 0 0
7 Kozłowska Natalia 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Juszczak Dorota 0 0 0 0
37 Nowak Julia 0 0 0 0
77 Dziedzic Kinga 0 0 0 0
4 Gapińska Katarzyna 0 0 0 0
2 Żurawski Adam 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Kołodziej II Adam 0 0 0 0
5 Chorzępa Weronika 0 0 0 0
11 Rola Oliwia 0 0 0 0
28 Sieroń Paulina 0 0 0 0
25 Krążyńska Natalia 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
40 Grobara Jakub 0 0 0 2
23 Magdziak Marcin 0 0 0 0
29 Janda Kacper 0 0 0 0
82 Borlik Damian 0 0 0 4

UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Jata Gracjan 28:30 2 0 2 0
3 Krysztopowicz Oskar 31:30 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Uracz Błażej 1 0 1 2
32 Rech Wojciech 0 0 0 0
15 Nowak Kuba 0 0 0 0
5 Kućmierz Oliwier 1 0 1 0
8 Marczak Szymon 2 1 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Pospiech Jakub 0 0 0 0
14 Brzezowski Igor 1 0 1 4
16 Ungrowski Maciej 0 0 0 0
17 Nowak Cyprian 1 1 2 0
25 Michalik Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Nakoneczny Michał 0 0 0 4
64 Lewandowski Bartosz 0 0 0 0
24 Pytel Łukasz 0 0 0 0
2 Chabrzyk Maksymilian 0 1 1 0
87 Otak Alan 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Zogornik Daniel 0 0 0 0
29 Lubański Przemysław 0 0 0 0
23 Bajer Kamil 0 0 0 0