Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM)

  • Trener KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM):

    Janusz Adamiec

  • Goście:

    MUKS Naprzód Janów U12 (ŻM)

  • Trener MUKS Naprzód Janów U12 (ŻM):

    Adrian Parzyszek

  • Wynik:

    2:5 (0:1, 0:2, 2:2)

  • Data:

    20.12.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:30

  • Godzina zakończenia:

    18:10

  • Lodowisko:

    Lodowisko Jantor MOSiR Katowice

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Lipiński, Sajmon Grelich

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    40

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:09 EQ

Bednarek Bartosz

0:2 31:30 EQ

Skoczylas Jakub

0:3 39:00 EQ

Pluta Adrian Bulas Konrad

0:4 43:01 EQ

Cichy Paweł Bulas Konrad

0:5 52:35 +1

Bednarek Bartosz Huchel Weronika

1:5 53:05 EQ

Zięba Lena

2:5 54:10 EQ

Zięba Lena

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:53 Pawlok Joanna KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:17 Pawlok Joanna KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:50 Bulas Laura KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:20 Kosmęda Michał MUKS Naprzód Janów U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Twardy Maja 40:00 3 0 3 0
35 Janicka Natalia 20:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
75 Bulas Laura 0 0 0 2
4 Wencel Nikola 0 0 0 0
8 Zięba Lena 2 0 2 0
15 Szafarczyk Zuzanna 0 0 0 0
19 Figiel Magdalena 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Pawlok Joanna 0 0 0 4
32 Zagożdżon Alicja 0 0 0 0
69 Tańczyk Wiktoria 0 0 0 0
14 Hachuła Lena 0 0 0 0
9 Krzywoń Maria 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
44 Mazur Małgorzata 0 0 0 0
33 Czapla Karol 0 0 0 0
25 Wesołek Dominika 0 0 0 0
23 Nawrat Julia 0 0 0 0
18 Palion Antonina 0 0 0 0

MUKS Naprzód Janów U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Kirstein Igor 40:00 0 0 0 0
1 Kowalik Bartosz 20:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Latusek Artur 0 0 0 0
9 Cieślik Dawid 0 0 0 0
37 Rzepka Jakub 0 0 0 0
45 Bednarek Bartosz 2 0 2 0
34 Huchel Weronika 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kowalczyk Krystian 0 0 0 0
13 Strojny Adrian 0 0 0 0
10 Pol Mateusz 0 0 0 0
51 Kosmęda Michał 0 0 0 2
87 Lubczyk Mikołaj 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
52 Gądzik Igor 0 0 0 0
8 Strzelec Karol 0 0 0 0
21 Bulas Konrad 0 2 2 0
77 Kuleta Kamil 0 0 0 0
14 Pluta Adrian 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
35 Skoczylas Jakub 1 0 1 0
55 Cichy Paweł 1 0 1 0
36 Bensz Dawid 0 0 0 0