Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM):

    Łukasz Podsiadło

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM)

  • Trener UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM):

    Piecha Robert

  • Wynik:

    7:16 (3:3, 2:9, 2:4)

  • Data:

    29.11.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:15

  • Godzina zakończenia:

    17:50

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec

  • Sędzia główny:

    Krzysztof Kozłowski, Robert Kaczanowski

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:11 EQ

Zachariasz Olaf

2:0 01:21 EQ

Bajer Kamil

2:1 03:32 EQ

Ziober Adrian Kot Radosław, Wanat Aleksander

2:2 10:20 EQ

Ziober Adrian Staniecko Mateusz

3:2 18:37 -1

Nowak Kuba Zogornik Daniel

3:3 18:47 +1

Kusak Piotr

4:3 20:41 EQ

Zachariasz Olaf

- 20:42 PS

Kućmierz Oliwier

4:4 22:16 EQ

Kusak Piotr Płatacz Piotr

4:5 24:49 EQ

Wanat Aleksander Ziober Adrian

4:6 25:35 EQ

Kusak Piotr

4:7 27:00 EQ

Ziober Adrian

4:8 27:45 EQ

Ziober Adrian Kot Radosław

5:8 32:11 EQ

Zachariasz Olaf

5:9 32:39 EQ

Ziober Adrian Wanat Aleksander

5:10 35:30 EQ

Ziober Adrian

5:11 38:07 EQ

Wanat Aleksander

5:12 38:58 EQ

Kusak Piotr

5:13 46:05 EQ

Szewczyk Dominik

5:14 46:35 EQ

Ziober Adrian

5:15 49:22 -1

Ziober Adrian

6:15 51:07 EQ

Zachariasz Olaf

6:16 53:25 EQ

Kot Radosław

7:16 59:50 +1

Zachariasz Olaf

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:30 Nakoneczny Michał UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Podcięcie
06:08 - UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
06:17 Nakoneczny Michał UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Zahaczenie
12:55 Kućmierz Oliwier UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Przeszkadzanie
12:55 Kot Radosław UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM) 2 Przeszkadzanie
13:06 Staniecko Mateusz UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM) 2 Przeszkadzanie
17:11 Kućmierz Oliwier UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Uderzenie kijem
20:42 Ćwiek Przemysław UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM) PS Zahaczenie
21:25 Nowak Kuba UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
21:25 Ziober Adrian UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
28:19 Płatacz Piotr UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
37:10 Kućmierz Oliwier UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
37:10 Ziober Adrian UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
41:34 Kućmierz Oliwier UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
41:34 Kusak Piotr UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM) 2 Uderzenie kijem
49:10 Połącarz Jan UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
54:55 Nowak Kuba UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Uderzenie kijem
54:55 Wanat Aleksander UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
57:13 Płatacz Paweł UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
57:58 Wanat Aleksander UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM) 2 Atak łokciem
59:20 Nowak Kuba UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:20 Płatacz Paweł UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:20 Noworyta Antoni UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM) 10 Kara za niesportowe zachowanie
59:20 Paul Oliwier UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM) 10 Kara za niesportowe zachowanie

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
7 Skowron Wiktor 21:30 4 0 4 0
3 Krysztopowicz Oskar 38:30 12 0 12 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Lubański Przemysław 0 0 0 0
11 Zogornik Daniel 0 1 1 0
15 Nowak Kuba 1 0 1 6
9 Zachariasz Olaf 5 0 5 0
2 Chabrzyk Maksymilian 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Brzezowski Igor 0 0 0 0
18 Nakoneczny Michał 0 0 0 4
23 Bajer Kamil 1 0 1 0
5 Kućmierz Oliwier 0 0 0 8
4 Konieczka Eryk 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
64 Lewandowski Bartosz 0 0 0 0
10 Rydlewski Wojciech 0 0 0 0
66 Hołda Szymon 0 0 0 0
87 Otak Alan 0 0 0 0
22 Witkowski Jakub 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Poznański Mateusz 0 0 0 0

UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Rydzoń Kacper 20:00 3 0 3 0
9 Bik Nataniel 40:00 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Mrozik Fabian 0 0 0 0
10 Staniecko Mateusz 0 1 1 2
20 Wanat Aleksander 2 2 4 4
37 Kot Radosław 1 2 3 2
7 Ziober Adrian 8 1 9 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Noworyta Antoni 0 0 0 10
6 Płatacz Paweł 0 0 0 4
98 Kusak Piotr 4 0 4 2
53 Płatacz Piotr 0 1 1 2
17 Wiśniowski Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Szewczyk Dominik 1 0 1 0
99 Ćwiek Przemysław 0 0 0 0
40 Michalak Maciej 0 0 0 0
55 Paul Oliwier 0 0 0 10
92 Połącarz Jan 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
70 Kożuch Franciszek 0 0 0 0