Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MUKS Orlik Opole U12 (ŻM)

  • Trener MUKS Orlik Opole U12 (ŻM):

    SIEMANEKA YURY

  • Goście:

    KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM)

  • Trener KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM):

    ADAMIEC JANUSZ

  • Wynik:

    5:6 k. (2:1, 3:0, 0:4, 0:0, 1:3k)

  • Data:

    29.11.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:45

  • Godzina zakończenia:

    19:20

  • Lodowisko:

    Lodowisko Toropol MOSiR Opole

  • Sędzia główny:

    MACIEJ WALUSZEK, WITOLD OBRAŁ

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 05:24 EQ

Figiel Magdalena

1:1 11:15 EQ

Centkowski Krzysztof

2:1 16:45 EQ

Centkowski Krzysztof

3:1 26:12 EQ

Centkowski Krzysztof

4:1 29:13 EQ

Centkowski Krzysztof

5:1 37:35 EQ

Centkowski Krzysztof

5:2 49:46 EQ

Szafarczyk Zuzanna Figiel Magdalena

5:3 53:41 EQ

Figiel Magdalena

5:4 56:07 +1

Figiel Magdalena Szafarczyk Zuzanna

5:5 59:29 EQ

Figiel Magdalena

5:6 65:00 PS

Szafarczyk Zuzanna

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
54:11 Centkowski Krzysztof MUKS Orlik Opole U12 (ŻM) 2 Zahaczenie
56:11 Centkowski Krzysztof MUKS Orlik Opole U12 (ŻM) 10 Kara za niesportowe zachowanie

Składy

MUKS Orlik Opole U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
25 Wanago Dominik 60:00 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Kubiński Marcel 0 0 0 0
17 Kusyi Zakhar 0 0 0 0
76 Centkowski Krzysztof 5 0 5 12
12 Morzyk Mateusz 0 0 0 0
33 Wanago Patryk 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Koziarska Aleksandra 0 0 0 0
99 Szyłak Artur 0 0 0 0
11 Wróbel II Kamil 0 0 0 0
26 Olczak Dawid 0 0 0 0
20 Barosz Patryk 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Marek Nikodem 0 0 0 0
18 Gorlich Dominik 0 0 0 0
19 Czyrek Michał 0 0 0 0
16 Luzar Kamil 0 0 0 0
22 Jankowski Maciej 0 0 0 0

KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Twardy Maja 40:00 2 0 2 0
24 Schnabel Paulina 20:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
75 Bulas Laura 0 0 0 0
4 Wencel Nikola 0 0 0 0
25 Wesołek Dominika 0 0 0 0
15 Szafarczyk Zuzanna 1 1 2 0
19 Figiel Magdalena 4 1 5 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Pawlok Joanna 0 0 0 0
32 Zagożdżon Alicja 0 0 0 0
29 Jankowska Jadwiga 0 0 0 0
9 Krzywoń Maria 0 0 0 0
14 Hachuła Lena 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
44 Mazur Małgorzata 0 0 0 0
69 Tańczyk Wiktoria 0 0 0 0
33 Czapla Karol 0 0 0 0
23 Nawrat Julia 0 0 0 0
18 Palion Antonina 0 0 0 0