Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Cracovia Kraków U20 (JR)

  • Trener MKS Cracovia Kraków U20 (JR):

    Dominik Salamon

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń U20 (JR)

  • Trener MKS Sokoły Toruń U20 (JR):

    Paweł Głaz

  • Wynik:

    3:2 (0:1, 3:0, 0:1)

  • Data:

    13.01.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    10:30

  • Godzina zakończenia:

    12:25

  • Lodowisko:

    Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego

  • Sędzia główny:

    Paweł Kosidło

  • Sędzia liniowy:

    Sebastian Sałach, Wojciech Fus

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:52 EQ

Mazurkiewicz Filip Olszewski Dominik

1:1 22:31 EQ

Hołdowicz Daniel Brzozowski Wiktor

2:1 27:30 EQ

Mykytyuk Valentyn Stacherski Wiktor

- 33:09 PS

Sochacki Wojciech

3:1 36:17 +1

Mykytyuk Valentyn Jaracz Michał, Porosło Rafał

3:2 48:28 EQ

Urbański Wiktor Piskalski Konrad, Olszewski Dominik

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
33:09 Urbański Wiktor MKS Sokoły Toruń U20 (JR) PS Zahaczenie
34:47 Niedlich Szymon MKS Sokoły Toruń U20 (JR) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
37:40 Porosło Rafał MKS Cracovia Kraków U20 (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:47 Zachradnik Kacper MKS Cracovia Kraków U20 (JR) 2 Zahaczenie

Składy

MKS Cracovia Kraków U20 (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Hebda Łukasz 00:00 0 0 0 0
22 Szczepanik Jacek 60:00 38 36 2 94

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Lewicki Adam 0 0 0 0
7 Protsenko Bogdan 0 0 0 0
9 Hołdowicz Daniel 1 0 1 0
17 Ramsz Daniel 0 0 0 0
10 Krztoń Radosław 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Jaracz Michał 0 1 1 0
15 Porosło Rafał 0 1 1 2
13 Mykytyuk Valentyn 2 0 2 0
21 Stacherski Wiktor 0 1 1 0
11 Zachradnik Kacper 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Sochacki Wojciech 0 0 0 0
14 Cieślak Łukasz 0 0 0 0
8 Brzozowski Szymon 0 0 0 0
18 Brzozowski Wiktor 0 1 1 0
19 Polak Franciszek 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Shvetsov Yurii 0 0 0 0
3 Dziurdzia Antoni 0 0 0 0

MKS Sokoły Toruń U20 (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
51 Wencel Wiktor 00:00 0 0 0 0
59 Grabara II Bartosz 59:10 30 27 3 90

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Urbański Wiktor 1 0 1 0
71 Niedlich Szymon 0 0 0 2
20 Mazurkiewicz Filip 1 0 1 0
13 Maćkowski Szymon 0 0 0 0
29 Olszewski Dominik 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
58 Ongirski Mikołaj 0 0 0 0
5 Milinkevich Anton 0 0 0 0
19 Wólczyński Szymon 0 0 0 0
11 Bohuszko Igor 0 0 0 0
73 Piskalski Konrad 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Wenker Jakub 0 0 0 0
14 Walczak Jan 0 0 0 0