Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec U20 (JR)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec U20 (JR):

    Marcin Kotuła

  • Goście:

    MOSM Tychy U20 (JR)

  • Trener MOSM Tychy U20 (JR):

    Beniemin Sławiński

  • Wynik:

    4:3 d. (0:0, 2:1, 1:2, 1:0d)

  • Data:

    05.01.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:15

  • Godzina zakończenia:

    17:20

  • Lodowisko:

    HWS Arena Sanok MOSiR Sanok

  • Sędzia główny:

    Marcin Polak

  • Sędzia liniowy:

    Piotr Matlakiewicz, Paweł Bajon

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 23:36 EQ

Dytkowicz Marek Chabior II Adrian, Baran Karol

2:0 29:53 EQ

Yerassov Vasiliy Baran Karol

2:1 36:06 EQ

Kostyła Maciej

2:2 46:47 EQ

Kulpecki Kacper Ksiondz Oliwier, Ubowski Mateusz

3:2 49:50 EQ

Duszak Adrian Malczewski Daniel, Kozłowski Piotr

3:3 51:45 EQ

Kostyła Maciej Ubowski Mateusz

4:3 63:16 EQ

Yerassov Vasiliy

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
12:19 Plewnia Wiktor MOSM Tychy U20 (JR) 2 Atak łokciem
38:59 Dytkowicz Marek UKS Zagłębie Sosnowiec U20 (JR) 2 Trzymanie
38:59 Ubowski Mateusz MOSM Tychy U20 (JR) 2 Zahaczenie
55:42 Baran Karol UKS Zagłębie Sosnowiec U20 (JR) 2 Zahaczenie
59:05 Duszak Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec U20 (JR) 2 Zahaczenie

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec U20 (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Kotuła Marcel 63:16 30 27 3 90
30 Wyśnik Marcin 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Duszak Adrian 1 0 1 2
22 Malczewski Daniel 0 1 1 0
91 Piotrowski Mariusz 0 0 0 0
29 Kozłowski Piotr 0 1 1 0
71 Dytkowicz Marek 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Hyla Marcel 0 0 0 0
81 Bartnik Kacper 0 0 0 0
14 Myhalnytskyi Andrii 0 0 0 0
92 Palamarchuk Oleh 0 0 0 0
10 Yerassov Vasiliy 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Luszniak Szymon 0 0 0 0
44 Opiłka Kacper 0 0 0 0
9 Chabior II Adrian 0 1 1 0
15 Baran Karol 0 2 2 2
17 Kasprzyk Dominik 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Machura Adam 0 0 0 0

MOSM Tychy U20 (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
60 Maciejewski Jakub 63:16 40 36 4 90
18 Świerczyna Patryk 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
40 Kasperek Oliwier 0 0 0 0
55 Zawalski Adrian 0 0 0 0
22 Krzyżek Jan 0 0 0 0
38 Ubowski Mateusz 0 2 2 2
14 Ksiondz Oliwier 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Schmidt Bartosz 0 0 0 0
4 Huchel Szymon 0 0 0 0
17 Kulpecki Kacper 1 0 1 0
9 Kubiszewski Dawid 0 0 0 0
36 Tabaka Beniamin 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Plewnia Wiktor 0 0 0 2
33 Kapusta Jakub 0 0 0 0
71 Kostyła Maciej 2 0 2 0
23 Gruźla Kacper 0 0 0 0
82 Pachut Patryk 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Ryniewicz Wojciech 0 0 0 0
13 Muzalewski Mateusz 0 0 0 0
19 Pohl Patryk 0 0 0 0