Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    PTH Koziołki Poznań

  • Trener PTH Koziołki Poznań:

    Yury Ziankou

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim

  • Trener UKH Unia Oświęcim:

    Witold Magiera

  • Wynik:

    4:5 (1:2, 2:1, 1:2)

  • Data:

    09.02.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:30

  • Lodowisko:

    Lodowisko Chwiałka im. Witalisa Ludwiczaka POSiR Poznań

  • Sędzia główny:

    Patryk Kasprzyk

  • Sędzia liniowy:

    Michał Gerne, Marcin Zwierzychowski

  • Widzów:

    250

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:21 PS

Sosnowski Krystian

1:1 01:43 EQ

Antropau Mikita Salnik Yaraslau, Baisarovych Volodymyr

1:2 15:23 +1

Dudkiewicz Krzysztof Magiera Michał, Kot Adam

2:2 22:09 EQ

Tsitok Maksim Salnik Yaraslau, Wiśniewski Mateusz

2:3 32:38 +1

Sosnowski Krystian Dudkiewicz Krzysztof, Mól Jan

3:3 34:32 EQ

Wiśniewski Mateusz Hajkowicz Witold, Antropau Mikita

4:3 52:40 +2

Salnik Yaraslau Wiśniewski Mateusz, Tsitok Maksim

4:4 56:52 -1

Krynicki Dawid Mól Jan

4:5 59:49 EQ

Dudkiewicz Krzysztof Mól Jan, Sosnowski Krystian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:38 Biernat Jan UKH Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
09:13 Borowicz Adrian PTH Koziołki Poznań 2 Atak kijem trzymanym oburącz
10:21 Śmigórski Jakub PTH Koziołki Poznań PS Zahaczenie
12:03 Antropau Mikita PTH Koziołki Poznań 2 Trzymanie
12:03 Antropau Mikita PTH Koziołki Poznań 2 Zbyteczna ostrość w grze
12:57 Charneuski Uladzislau PTH Koziołki Poznań 2 Atak kijem trzymanym oburącz
15:37 Mól Jan UKH Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
16:43 Kot Adam UKH Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
17:21 Antropau Mikita PTH Koziołki Poznań 2 Przeszkadzanie
17:21 Antropau Mikita PTH Koziołki Poznań 10 Kara za niesportowe zachowanie
20:03 Mól Jan UKH Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:04 Krynicki Dawid UKH Unia Oświęcim 2 Spóźniony atak ciałem
26:31 Tsitok Maksim PTH Koziołki Poznań 2 Rzucenie na bandę
26:31 Tsitok Maksim PTH Koziołki Poznań 10 Rzucenie na bandę
28:15 Charneuski Uladzislau PTH Koziołki Poznań 2 Zahaczenie
28:15 Magiera Michał UKH Unia Oświęcim 2 Opóźnianie gry
29:42 Guzik Arkadiusz UKH Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
31:34 - PTH Koziołki Poznań 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
32:01 Charneuski Uladzislau PTH Koziołki Poznań 2 Spóźniony atak ciałem
32:01 Charneuski Uladzislau PTH Koziołki Poznań 10 Kara za niesportowe zachowanie
32:57 Kot Adam UKH Unia Oświęcim 2 Spóźniony atak ciałem
35:47 Antropau Mikita PTH Koziołki Poznań 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:37 Salnik Yaraslau PTH Koziołki Poznań 2 Atak kijem trzymanym oburącz
38:37 Noworyta Aleksander UKH Unia Oświęcim 2 Zbyteczna ostrość w grze
45:36 Noworyta Aleksander UKH Unia Oświęcim 2 Wysoki kij
50:48 Filipowicz Mateusz UKH Unia Oświęcim 2 Spóźniony atak ciałem
52:05 Lichota Dominik UKH Unia Oświęcim 2 Atak kijem trzymanym oburącz
52:05 Lichota Dominik UKH Unia Oświęcim 2 Opóźnianie gry
53:33 Kułak Marcin PTH Koziołki Poznań 2 Zahaczenie
55:19 Sosnowski Krystian UKH Unia Oświęcim 2 Atak kolanem

Składy

PTH Koziołki Poznań

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Nowak II Mateusz 59:56 38 33 5 86
29 Skitek Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
54 Kobyliński Arkadiusz 0 0 0 0
9 Śmigórski Jakub 0 0 0 0
72 Smirnou Matvei 0 0 0 0
61 Tsitok Maksim 1 1 2 12
4 Charneuski Uladzislau 0 0 0 16

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
81 Grabarczyk Mikołaj 0 0 0 0
52 Mikołajczak Adam 0 0 0 0
34 Salnik Yaraslau 1 2 3 2
16 Antropau Mikita 1 1 2 18
63 Borowicz Adrian 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
57 Baisarovych Volodymyr 0 1 1 0
71 Wiśniewski Mateusz 1 2 3 0
50 Hajkowicz Witold 0 1 1 0
11 Matusewicz Maciej 0 0 0 0
5 Kułak Marcin 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Kapela Norbert 0 0 0 0

UKH Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
45 Lipiński Sebastian 55:48 41 37 4 90
31 Płonka Filip 04:12 2 2 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Yavorsky Vladislav 0 0 0 0
11 Kot Adam 0 1 1 4
13 Mól Jan 0 3 3 4
22 Dudkiewicz Krzysztof 2 1 3 0
8 Magiera Michał 0 1 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Kot Piotr 0 0 0 0
10 Lichota Dominik 0 0 0 4
76 Rabęda Kacper 0 0 0 0
21 Jarnot Szymon 0 0 0 0
33 Krynicki Dawid 1 0 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
52 Hanusiak Remigiusz 0 0 0 0
39 Wytrykus Adam 0 0 0 0
36 Biernat Jan 0 0 0 2
19 Sosnowski Krystian 2 1 3 2
7 Guzik Arkadiusz 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Rudek Dominik 0 0 0 0
16 Kurandy Jakub 0 0 0 0
87 Filipowicz Mateusz 0 0 0 2
4 Noworyta Aleksander 0 0 0 4