Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MUKS Naprzód Janów II U14 (ŻS)

  • Trener MUKS Naprzód Janów II U14 (ŻS):

    Mateusz Urbańczyk

  • Goście:

    TMH Polonia Bytom U14 (ŻS)

  • Trener TMH Polonia Bytom U14 (ŻS):

    Dariusz Jędrzejczyk

  • Wynik:

    1:11 (0:3, 0:5, 1:3)

  • Data:

    26.11.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:15

  • Godzina zakończenia:

    17:50

  • Lodowisko:

    Lodowisko Jantor MOSiR Katowice

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Lipiński, Sajmon Grelich

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    25

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 13:21 EQ

Jaworski Oskar Hofman Jakub, Hofman Jonasz

0:2 14:42 EQ

Kluczyk Tymoteusz

0:3 17:10 EQ

Jaworski Oskar Hofman Jonasz

0:4 22:15 EQ

Sowa Alicja Kluczyk Tymoteusz

0:5 23:44 EQ

Kluczyk Tymoteusz

0:6 27:50 EQ

Jaworski Oskar Hofman Jonasz, Hofman Jakub

0:7 29:40 EQ

Hofman Jonasz Jaworski Oskar, Hofman Jakub

0:8 38:52 EQ

Hofman Jakub Kluczyk Tymoteusz

0:9 45:08 EQ

Jaworski Oskar Hofman Jonasz, Hofman Jakub

1:9 47:55 EQ

Barbach Bartosz Latusek Artur

1:10 49:32 EQ

Kluczyk Tymoteusz

1:11 57:20 +1

Zarański Oliwier Łozicki Tomasz, Pająk Bartosz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
17:55 Hofman Jonasz TMH Polonia Bytom U14 (ŻS) 2 Przeszkadzanie
56:21 Huchel Weronika MUKS Naprzód Janów II U14 (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

MUKS Naprzód Janów II U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
72 Szczepocki Bartosz 30:20 4 0 4 0
19 Kaczyński Dawid 29:40 7 0 7 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
56 Misiak Łukasz 0 0 0 0
15 Zielosko Igor 0 0 0 0
29 Knot Konrad 0 0 0 0
12 Potrawa Tobiasz 0 0 0 0
11 Barbach Bartosz 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Kostorz Michał 0 0 0 0
33 Latusek Artur 0 1 1 0
57 Caputa Antoni 0 0 0 0
27 Papierniok Marek 0 0 0 0
34 Huchel Weronika 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Cieślik Dawid 0 0 0 0

TMH Polonia Bytom U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
13 Kura Maksymilian 30:20 1 0 1 0
66 Nawrot Radosław 29:40 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Leszczuk Igor 0 0 0 0
21 Kluczyk Tymoteusz 3 2 5 0
87 Hofman Jakub 1 4 5 0
35 Jaworski Oskar 4 1 5 0
25 Hofman Jonasz 1 4 5 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Koszel Oliwier 0 0 0 0
78 Sowa Alicja 1 0 1 0
11 Juszczak Agata 0 0 0 0
12 Mota Alicja 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Kołodziejczak Błażej 0 0 0 0
30 Łozicki Tomasz 0 1 1 0
57 Pająk Bartosz 0 1 1 0
6 Zarański Oliwier 1 0 1 0
88 Matura Gaweł 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
63 Skręt Julia 0 0 0 0