Statystyki PZHL

4:6

(1:2, 2:2, 1:2)

Informacje
  • Gospodarze:

    Orlik Opole

  • Trener Orlik Opole:

    JACEK SZOPIŃSKI

  • Goście:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    DARIUSZ KOSEK

  • Wynik:

    4:6 (1:2, 2:2, 1:2)

  • Data:

    27.01.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:05

  • Lodowisko:

    Lodowisko Toropol MOSiR Opole

  • Sędzia główny:

    MACIEJ PACHUCKI, PRZEMYSŁAW KĘPA

  • Sędzia liniowy:

    GRZEGORZ CYTAWA, DAWID PABISIAK

  • Widzów:

    120

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 02:46 +1

Trandin Alexei Saur Jakub, Przygodzki Martin

0:2 10:27 EQ

Piotrowicz Damian Kowalówka Sebastian, Paszek Kamil

1:2 12:48 EQ

Ostapchuk Georgy Miettinien Kim, Svitac Alexis

1:3 20:14 EQ

Themar Andrej Kiilholma Juha, Tabacek Peter

2:3 26:02 EQ

Świerski Kamil Pelaczyk Patryk, Obrał Marcin

2:4 31:03 +1

Trandin Alexei Themar Andrej

3:4 35:10 EQ

Świerski Kamil Pelaczyk Patryk, Szydło Sebastian

3:5 46:02 EQ

Trandin Alexei Kowalówka Adrian, Przygodzki Martin

3:6 51:34 +1

Kowalówka Adrian Przygodzki Martin, Trandin Alexei

4:6 52:45 EQ

Ostapchuk Georgy Gorzycki Wojciech, Rzekanowski Oskar

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:36 Zorin Vladislav Orlik Opole 2 Opóźnianie gry
27:36 Szydło Sebastian Orlik Opole 2 Trzymanie
30:08 Sznotala Łukasz Orlik Opole 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:23 Kiilholma Juha KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:47 Przygodzki Martin KS Unia Oświęcim 2 Uderzenie kijem
47:15 - KS Unia Oświęcim 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
49:43 Skrodziuk Szymon Orlik Opole 2 Uderzenie kijem
53:50 Kowalówka Adrian KS Unia Oświęcim 2 Przeszkadzanie
54:09 Kandzyuba Stanislav Orlik Opole 2 Spóźniony atak ciałem

Składy

Orlik Opole

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Nobis Jarosław 60:00 38 32 6 84
2 Robaszkiewicz Dominik 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Obrał Marcin 0 1 1 0
37 Miettinien Kim 0 1 1 0
11 Pelaczyk Patryk 0 2 2 0
16 Szydło Sebastian 0 1 1 2
72 Świerski Kamil 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Kandzyuba Stanislav 0 0 0 2
93 Sznotala Łukasz 0 0 0 2
22 Rzekanowski Oskar 0 1 1 0
78 Skrodziuk Szymon 0 0 0 2
15 Gorzycki Wojciech 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
61 Wojdyła Mateusz 0 0 0 0
6 Chorążyczewski Kordian 0 0 0 0
80 Svitac Alexis 0 1 1 0
19 Ostapchuk Georgy 2 0 2 0
87 Zorin Vladislav 0 0 0 2

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 00:00 0 0 0 0
45 Lipiński Sebastian 60:00 21 17 4 80

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Saur Jakub 0 1 1 0
60 Vehmanen Iiro 0 0 0 0
88 Themar Andrej 1 1 2 0
28 Kiilholma Juha 0 1 1 2
55 Tabacek Peter 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bezuska Peter 0 0 0 0
27 Kowalówka Adrian 1 1 2 2
12 Kowalówka Sebastian 0 1 1 0
32 Piotrowicz Damian 1 0 1 0
38 Adamus Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Paszek Kamil 0 1 1 0
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
10 Wanat Dariusz 0 0 0 0
14 Prusak Adrian 0 0 0 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
79 Gruszka Dariusz 0 0 0 0
87 Trandin Alexei 3 1 4 0
11 Przygodzki Martin 0 3 3 2