Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Dariusz Kosek

  • Goście:

    Węglokoks Kraj Polonia Bytom

  • Trener Węglokoks Kraj Polonia Bytom:

    Sebastian Kłaczyński

  • Wynik:

    7:2 (4:1, 2:1, 1:0)

  • Data:

    25.01.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:05

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Robert Długi, Przemysław Gabryszak

  • Sędzia liniowy:

    Andrzej Nenko, Mateusz Niżnik

  • Widzów:

    600

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 03:07 EQ

Wąsiński Karol

1:1 07:57 EQ

Piotrowicz Damian Trandin Alexei, Przygodzki Martin

2:1 09:24 +1

Trandin Alexei Themar Andrej, Saur Jakub

3:1 10:40 EQ

Gruszka Dariusz Trandin Alexei, Przygodzki Martin

4:1 19:00 EQ

Tabacek Peter Themar Andrej, Saur Jakub

4:2 20:40 EQ

Wąsiński Karol Zając Michał

5:2 21:00 EQ

Trandin Alexei Przygodzki Martin, Bezuska Peter

6:2 38:13 -1

Trandin Alexei Przygodzki Martin

7:2 51:33 +1

Themar Andrej Saur Jakub, Kiilholma Juha

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:20 Filip Kamil Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:13 Stępień Bartłomiej Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Opóźnianie gry
37:47 Tabacek Peter KS Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
39:27 Adamus Mateusz KS Unia Oświęcim 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
43:55 Stępień Bartłomiej Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Uderzenie kijem
51:11 Bajon Piotr Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Przeszkadzanie

Składy

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 00:00 0 0 0 0
45 Lipiński Sebastian 60:00 18 16 2 88

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Saur Jakub 0 3 3 0
60 Vehmanen Iiro 0 0 0 0
88 Themar Andrej 1 2 3 0
55 Tabacek Peter 1 0 1 2
28 Kiilholma Juha 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
4 Bezuska Peter 0 1 1 0
79 Gruszka Dariusz 1 0 1 0
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Prusak Adrian 0 0 0 0
6 Maciejewski Dawid 0 0 0 0
38 Adamus Mateusz 0 0 0 2
10 Wanat Dariusz 0 0 0 0
32 Piotrowicz Damian 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Kowalówka Adrian 0 0 0 0
9 Paszek Kamil 0 0 0 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 0
87 Trandin Alexei 3 2 5 0
11 Przygodzki Martin 0 4 4 0

Węglokoks Kraj Polonia Bytom

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kraus Dominik 60:00 49 42 7 85
51 Trawiński Bartosz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Stępień Bartłomiej 0 0 0 4
8 Bodora Aleksander 0 0 0 0
10 Zając Michał 0 1 1 0
67 Filip Kamil 0 0 0 2
95 Mularczyk Szymon 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Stavisskii Grigorii 0 0 0 0
26 Gajdzik Robert 0 0 0 0
94 Sroka Iwo 0 0 0 0
88 Dudkiewicz Krzysztof 0 0 0 0
59 Wąsiński Karol 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Anklewicz Maciej 0 0 0 0
91 Augustyniak Igor 0 0 0 0
97 Bajon Piotr 0 0 0 2
70 Alimov Aleksandr 0 0 0 0