Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Marek Ziętara

  • Goście:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Dariusz Kosek

  • Wynik:

    3:1 (2:0, 1:0, 0:1)

  • Data:

    22.01.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:30

  • Lodowisko:

    HWS Olivia-Gdańsk

  • Sędzia główny:

    Paweł Meszyński, Bartosz Kaczmarek

  • Sędzia liniowy:

    Dawid Pabisiak, Patryk Kasprzyk

  • Widzów:

    1000

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 05:26 PS

Golovin Aleksandr

2:0 06:58 -1

Krasovskii Ian Tesliukevich Konstantin, Rozhkov Yegor

3:0 27:15 -1

Yelakov Vladislav

3:1 59:15 EN

Bezuska Peter Saur Jakub, Kiilholma Juha

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:26 Lipiński Sebastian KS Unia Oświęcim PS Rzucanie kija lub innych przedmiotów
05:46 Dolny Kamil MH Automatyka Gdańsk 2 Zahaczenie
07:46 Gruszka Dariusz KS Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
11:47 Rompkowski Maciej MH Automatyka Gdańsk 2 Atak kijem trzymanym oburącz
14:52 Malicki Patryk KS Unia Oświęcim 2 Atak łokciem
15:23 Yelakov Vladislav MH Automatyka Gdańsk 2 Trzymanie
17:30 Paszek Kamil KS Unia Oświęcim 2 Uderzenie kijem
22:09 Smal Igor MH Automatyka Gdańsk 2 Uderzenie kijem
22:48 Vehmanen Iiro KS Unia Oświęcim 2 Przeszkadzanie
25:34 Marzec Szymon MH Automatyka Gdańsk 2 Zahaczenie
37:32 Kiilholma Juha KS Unia Oświęcim 2 Przeszkadzanie
43:42 - KS Unia Oświęcim 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
51:03 Rompkowski Maciej MH Automatyka Gdańsk 2 Przeszkadzanie
51:14 Cunik Matej MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:46 Kiilholma Juha KS Unia Oświęcim 2 Zbyteczna ostrość w grze
58:33 Polodna Petr MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Cowley Evan 60:00 27 26 1 96
51 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Cunik Matej 0 0 0 2
69 Maly Robin 0 0 0 0
24 Steber Jan 0 0 0 0
11 Polodna Petr 0 0 0 2
73 Vitek Josef 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Tesliukevich Konstantin 0 1 1 0
70 Krasovskii Ian 1 0 1 0
66 Yelakov Vladislav 1 0 1 2
43 Rozhkov Yegor 0 1 1 0
77 Golovin Aleksandr 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Pastryk Tomasz 0 0 0 0
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
29 Danieluk Mateusz 0 0 0 0
13 Rompkowski Maciej 0 0 0 4
71 Marzec Szymon 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Leśniak Gilbert 0 0 0 0
48 Dolny Kamil 0 0 0 2
12 Smal Igor 0 0 0 2
93 Pesta Filip 0 0 0 0
88 Samusenko Mikhail 0 0 0 0

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 51:55 34 33 1 97
45 Lipiński Sebastian 06:58 8 6 2 75

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Saur Jakub 0 1 1 0
60 Vehmanen Iiro 0 0 0 2
88 Themar Andrej 0 0 0 0
55 Tabacek Peter 0 0 0 0
28 Kiilholma Juha 0 1 1 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
4 Bezuska Peter 1 0 1 0
79 Gruszka Dariusz 0 0 0 2
7 Danecek Jan 0 0 0 0
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Prusak Adrian 0 0 0 0
6 Maciejewski Dawid 0 0 0 0
38 Adamus Mateusz 0 0 0 0
10 Wanat Dariusz 0 0 0 0
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Kowalówka Adrian 0 0 0 0
9 Paszek Kamil 0 0 0 2
20 Malicki Patryk 0 0 0 2
87 Trandin Alexei 0 0 0 0
11 Przygodzki Martin 0 0 0 0