Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    Tauron KH GKS Katowice

  • Trener Tauron KH GKS Katowice:

    Tom Coolen

  • Goście:

    TatrySki Podhale Nowy Targ

  • Trener TatrySki Podhale Nowy Targ:

    Tomek Valtonen

  • Wynik:

    0:2 (0:1, 0:0, 0:1)

  • Data:

    20.01.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:00

  • Godzina zakończenia:

    17:15

  • Lodowisko:

    HWS Spodek Lodowisko Satelita

  • Sędzia główny:

    Zbigniew Wolas, Michał Baca

  • Sędzia liniowy:

    Grzegorz Cudek, Artur Chyliński

  • Widzów:

    1182

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 07:35 EQ

Sammalmaa Joonas

0:2 56:12 EQ

Jaśkiewicz Oskar Michalski Mateusz, Odrobny Przemysław

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
24:34 Hovinen Miro TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Opóźnianie gry
34:35 Różański Jarosław TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Atak kijem trzymanym oburącz
39:15 Lindskoug Kevin Tauron KH GKS Katowice 2 Przeszkadzanie
40:54 Devecka Dusan Tauron KH GKS Katowice 2 Wysoki kij
47:14 Różański Jarosław TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Wysoki kij
47:14 Worwa Jakub TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:05 Devecka Dusan Tauron KH GKS Katowice 2 Przeszkadzanie
52:11 Jaśkiewicz Oskar TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

Tauron KH GKS Katowice

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
47 Lindskoug Kevin 58:40 45 43 2 95
35 Kieler Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Devecka Dusan 0 0 0 4
11 Rohtla Jesse 0 0 0 0
62 Laakkonen Janne 0 0 0 0
26 Starzyński Filip 0 0 0 0
28 Łopuski Mikołaj 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Tomasik Damian 0 0 0 0
53 Tuhkanen Niko 0 0 0 0
17 Fraszko Bartosz 0 0 0 0
95 Wronka Patryk 0 0 0 0
89 Malasiński Tomasz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
92 Rybak Michał 0 0 0 0
4 Krawczyk Oskar 0 0 0 0
93 Urbanowicz Maciej 0 0 0 0
13 Sawicki Radosław 0 0 0 0
80 Strzyżowski Marek 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Krężołek Patryk 0 0 0 0

TatrySki Podhale Nowy Targ

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Odrobny Przemysław 60:00 36 36 0 100
25 Kapica Błażej 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Wajda Patryk 0 0 0 0
47 Tolvanen Joona 0 0 0 0
7 Różański Jarosław 0 0 0 4
63 Koski Eetu 0 0 0 0
12 Worwa Jakub 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Jaśkiewicz Oskar 1 0 1 2
20 Kolusz Marcin 0 0 0 0
86 Wielkiewicz Filip 0 0 0 0
9 Neupauer Bartłomiej 0 0 0 0
10 Guzik Kacper 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
62 Hovinen Miro 0 0 0 2
77 Mrugała Robert 0 0 0 0
17 Sammalmaa Joonas 1 0 1 0
19 Zapała Krzysztof 0 0 0 0
88 Michalski Mateusz 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Moksunen Eetu 0 0 0 0
18 Dutka Rafał 0 0 0 0
97 Słowakiewicz Adrian 0 0 0 0
16 Kapica Daniel 0 0 0 0
22 Siuty Łukasz 0 0 0 0