Statystyki PZHL

0:5

(0:1, 0:3, 0:1)

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Dariusz Kosek

  • Goście:

    KH Energa Toruń

  • Trener KH Energa Toruń:

    Jurij Czukh

  • Wynik:

    0:5 (0:1, 0:3, 0:1)

  • Data:

    20.01.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:05

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Mariusz Smura, Paweł Breske

  • Sędzia liniowy:

    Paweł Kosidło, Patryk Puławski

  • Widzów:

    950

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 13:53 EQ

Mentsiuk Artsiom Orekhin Daniil, Garshin Semen

0:2 28:15 EQ

Orekhin Daniil Skólmowski Bartosz

0:3 36:35 EQ

Dołęga Jarosław Kamienkou Maksim, Walter Jan

0:4 36:45 EQ

Dołęga Jarosław Kamienkou Maksim, Jaworski Adrian

0:5 59:18 EQ

Demyanyuk Dmytro Korchokha Robert

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:47 Vehmanen Iiro KS Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
05:46 Minge Daniel KH Energa Toruń 2 Uderzenie kijem
09:20 Adamus Mateusz KS Unia Oświęcim 2 Spóźniony atak ciałem
17:11 Bezuska Peter KS Unia Oświęcim 2 Przeszkadzanie
25:57 Orekhin Daniil KH Energa Toruń 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:42 Kiilholma Juha KS Unia Oświęcim 2 Atak kijem trzymanym oburącz
34:48 Danecek Jan KS Unia Oświęcim 2 Atakowanie ciałem - natarcie
45:02 Parizek Tomas KH Energa Toruń 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 60:00 35 30 5 85
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Saur Jakub 0 0 0 0
60 Vehmanen Iiro 0 0 0 2
88 Themar Andrej 0 0 0 0
55 Tabacek Peter 0 0 0 0
28 Kiilholma Juha 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
4 Bezuska Peter 0 0 0 2
79 Gruszka Dariusz 0 0 0 0
7 Danecek Jan 0 0 0 2
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Prusak Adrian 0 0 0 0
6 Maciejewski Dawid 0 0 0 0
38 Adamus Mateusz 0 0 0 2
10 Wanat Dariusz 0 0 0 0
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Kowalówka Adrian 0 0 0 0
9 Paszek Kamil 0 0 0 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 0
87 Trandin Alexei 0 0 0 0
11 Przygodzki Martin 0 0 0 0

KH Energa Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
46 Spesny Patrik 60:00 28 28 0 100
39 Bojanowski Krzysztof 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Kamienkou Maksim 0 2 2 0
11 Jaworski Adrian 0 1 1 0
19 Kalinowski Michał 0 0 0 0
90 Mentsiuk Artsiom 1 0 1 0
29 Dołęga Jarosław 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Parizek Tomas 0 0 0 2
73 Trakhanov Denis 0 0 0 0
10 Garshin Semen 0 1 1 0
88 Korchokha Robert 0 1 1 0
91 Orekhin Daniil 1 1 2 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Walter Jan 0 1 1 0
16 Skólmowski Bartosz 0 1 1 0
13 Wiśniewski Marcin 0 0 0 0
86 Jaworski Jakub 0 0 0 0
15 Minge Daniel 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Zieliński Mateusz 0 0 0 0
12 Lidtke Miłosz 0 0 0 0
77 Naparło Piotr 0 0 0 0
18 Demyanyuk Dmytro 1 0 1 0