Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    Tauron KH GKS Katowice

  • Trener Tauron KH GKS Katowice:

    Piotr Sarnik

  • Goście:

    KH Energa Toruń

  • Trener KH Energa Toruń:

    Jurij Czukh

  • Wynik:

    0:3 (0:1, 0:2, 0:0)

  • Data:

    22.12.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:00

  • Godzina zakończenia:

    17:00

  • Lodowisko:

    HWS Spodek Lodowisko Satelita

  • Sędzia główny:

    Marcin Polak

  • Sędzia liniowy:

    Dawid Pabisiak, Dariusz Pobożniak

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 09:07 EQ

Demyanyuk Dmytro Jaworski Jakub

0:2 28:24 EQ

Mentsiuk Artsiom Parizek Tomas, Kamienkou Maksim

0:3 32:17 EQ

Parizek Tomas Garshin Semen, Orekhin Daniil

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
24:51 Trakhanov Denis KH Energa Toruń 2 Zahaczenie
26:07 Kamienkou Maksim KH Energa Toruń 2 Wysoki kij
26:22 Strzyżowski Marek Tauron KH GKS Katowice 2 Przeszkadzanie
40:22 Demyanyuk Dmytro KH Energa Toruń 2 Zahaczenie
54:03 Tuhkanen Niko Tauron KH GKS Katowice 2 Zahaczenie
56:10 Starzyński Filip Tauron KH GKS Katowice 2 Uderzenie kijem
59:27 Mentsiuk Artsiom KH Energa Toruń 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

Tauron KH GKS Katowice

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
47 Lindskoug Kevin 58:27 28 25 3 89
35 Kieler Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
53 Tuhkanen Niko 0 0 0 2
5 Wanacki Jakub 0 0 0 0
17 Fraszko Bartosz 0 0 0 0
11 Rohtla Jesse 0 0 0 0
95 Wronka Patryk 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Cakajik Martin 0 0 0 0
19 Devecka Dusan 0 0 0 0
62 Laakkonen Janne 0 0 0 0
18 Pasiut Grzegorz 0 0 0 0
80 Strzyżowski Marek 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Tomasik Damian 0 0 0 0
4 Krawczyk Oskar 0 0 0 0
28 Łopuski Mikołaj 0 0 0 0
26 Starzyński Filip 0 0 0 2
93 Urbanowicz Maciej 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Skokan Tomasz 0 0 0 0
92 Rybak Michał 0 0 0 0
13 Sawicki Radosław 0 0 0 0
8 Krężołek Patryk 0 0 0 0

KH Energa Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
46 Spesny Patrik 60:00 36 36 0 100
39 Bojanowski Krzysztof 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Kamienkou Maksim 0 1 1 2
9 Walter Jan 0 0 0 0
19 Kalinowski Michał 0 0 0 0
90 Mentsiuk Artsiom 1 0 1 2
29 Dołęga Jarosław 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Parizek Tomas 1 1 2 0
73 Trakhanov Denis 0 0 0 2
10 Garshin Semen 0 1 1 0
88 Korchokha Robert 0 0 0 0
91 Orekhin Daniil 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Lidtke Miłosz 0 0 0 0
11 Jaworski Adrian 0 0 0 0
77 Naparło Piotr 0 0 0 0
18 Demyanyuk Dmytro 1 0 1 2
86 Jaworski Jakub 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Zieliński Mateusz 0 0 0 0
16 Skólmowski Bartosz 0 0 0 0
17 Mazurkiewicz Filip 0 0 0 0
13 Wiśniewski Marcin 0 0 0 0
21 Olszewski Dominik 0 0 0 0