Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Marek Ziętara

  • Goście:

    TatrySki Podhale Nowy Targ

  • Trener TatrySki Podhale Nowy Targ:

    Tomek Valtonen

  • Wynik:

    1:3 (0:2, 1:0, 0:1)

  • Data:

    22.12.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Lodowisko:

    HWS Olivia-Gdańsk

  • Sędzia główny:

    Zbigniew Wolas

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Bucki, Rafał Noworyta

  • Widzów:

    800

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 11:57 EQ

Guzik Kacper Neupauer Bartłomiej

0:2 18:13 EQ

Dziubiński Krystian

1:2 29:22 EQ

Marzec Szymon Vitek Josef

1:3 40:33 EQ

Koski Eetu Dziubiński Krystian, Tolvanen Joona

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
37:17 Wielkiewicz Filip TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
55:27 Dziubiński Krystian TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Zahaczenie
60:00 Michalski Mateusz TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Cowley Evan 60:00 38 35 3 92
30 Soliński Wiktor 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Dolny Kamil 0 0 0 0
69 Maly Robin 0 0 0 0
24 Steber Jan 0 0 0 0
11 Polodna Petr 0 0 0 0
29 Danieluk Mateusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
14 Tesliukevich Konstantin 0 0 0 0
73 Vitek Josef 0 1 1 0
43 Rozhkov Yegor 0 0 0 0
12 Smal Igor 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Krasovskii Ian 0 0 0 0
68 Pastryk Tomasz 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 0 0 0
71 Marzec Szymon 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Leśniak Gilbert 0 0 0 0
87 Aleksyuk Volodymyr 0 0 0 0
13 Rompkowski Maciej 0 0 0 0
21 Mocarski Krystian 0 0 0 0

TatrySki Podhale Nowy Targ

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Odrobny Przemysław 60:00 36 35 1 97
25 Kapica Błażej 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Wajda Patryk 0 0 0 0
47 Tolvanen Joona 0 1 1 0
7 Różański Jarosław 0 0 0 0
61 Dziubiński Krystian 1 1 2 2
63 Koski Eetu 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Jaśkiewicz Oskar 0 0 0 0
20 Kolusz Marcin 0 0 0 0
17 Sammalmaa Joonas 0 0 0 0
9 Neupauer Bartłomiej 0 1 1 0
10 Guzik Kacper 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
62 Hovinen Miro 0 0 0 0
21 Moksunen Eetu 0 0 0 0
22 Siuty Łukasz 0 0 0 0
19 Zapała Krzysztof 0 0 0 0
88 Michalski Mateusz 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Mrugała Robert 0 0 0 0
18 Dutka Rafał 0 0 0 0
12 Worwa Jakub 0 0 0 0
16 Kapica Daniel 0 0 0 0
86 Wielkiewicz Filip 0 0 0 2