Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    KH Energa Toruń

  • Trener KH Energa Toruń:

    Jurij Czukh

  • Goście:

    Zagłębie Sosnowiec

  • Trener Zagłębie Sosnowiec:

    Marcin Kozłowski

  • Wynik:

    3:0 (1:0, 0:0, 2:0)

  • Data:

    18.12.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:30

  • Lodowisko:

    Lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego MOSiR Toruń

  • Sędzia główny:

    Bartosz Kaczmarek

  • Sędzia liniowy:

    Dariusz Pobożniak, Maciej Byczkowski

  • Widzów:

    900

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 19:36 EQ

Orekhin Daniil Korchokha Robert

2:0 46:31 EQ

Naparło Piotr Lidtke Miłosz, Jaworski Jakub

3:0 57:11 +1

Garshin Semen Parizek Tomas

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
23:36 Akimoto Denis Zagłębie Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:38 Bernacki Michał Zagłębie Sosnowiec 2 Przeszkadzanie
54:17 Lidtke Miłosz KH Energa Toruń 2 Atak kijem trzymanym oburącz
57:06 - Zagłębie Sosnowiec 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

KH Energa Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
46 Spesny Patrik 60:00 32 32 0 100
39 Bojanowski Krzysztof 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Kamienkou Maksim 0 0 0 0
9 Walter Jan 0 0 0 0
19 Kalinowski Michał 0 0 0 0
90 Mentsiuk Artsiom 0 0 0 0
29 Dołęga Jarosław 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Parizek Tomas 0 1 1 0
73 Trakhanov Denis 0 0 0 0
10 Garshin Semen 1 0 1 0
88 Korchokha Robert 0 1 1 0
91 Orekhin Daniil 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Lidtke Miłosz 0 1 1 2
11 Jaworski Adrian 0 0 0 0
77 Naparło Piotr 1 0 1 0
86 Jaworski Jakub 0 1 1 0
13 Wiśniewski Marcin 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Zieliński Mateusz 0 0 0 0
16 Skólmowski Bartosz 0 0 0 0
17 Mazurkiewicz Filip 0 0 0 0
18 Demyanyuk Dmytro 0 0 0 0
21 Olszewski Dominik 0 0 0 0

Zagłębie Sosnowiec

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Radziszewski Rafał 60:00 23 20 3 86
34 Czernik Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Domogała Michał 0 0 0 0
59 Horzelski Marcin 0 0 0 0
13 Stoklasa Filip 0 0 0 0
9 Słaboń Damian 0 0 0 0
10 Bernacki Michał 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Akimoto Denis 0 0 0 2
20 Podsiadło Łukasz 0 0 0 0
94 Luka Vladimir 0 0 0 0
79 Kana Tomas 0 0 0 0
18 Kozłowski Tomasz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Charousek Kamil 0 0 0 0
12 Działo Michał 0 0 0 0
23 Jaskólski Adam 0 0 0 0
89 Rutkowski Łukasz 0 0 0 0
14 Butsenko Nikita 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Gniewek Aleksander 0 0 0 0
21 Jarosz Patryk 0 0 0 0
19 Sikora Kamil 0 0 0 0
7 Stojek Andrzej 0 0 0 0
15 Znosko Lukas 0 0 0 0