Statystyki PZHL

4:3 d.

(1:2, 1:0, 1:1, 1:0d)

Informacje
  • Gospodarze:

    Zagłębie Sosnowiec

  • Trener Zagłębie Sosnowiec:

    Marcin Kozłowski

  • Goście:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Marek Ziętara

  • Wynik:

    4:3 d. (1:2, 1:0, 1:1, 1:0d)

  • Data:

    02.01.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:10

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec

  • Sędzia główny:

    Tomasz Radzik

  • Sędzia liniowy:

    Wojciech Moszczyński, Sławomir Szachniewicz

  • Widzów:

    300

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 06:25 +1

Luka Vladimir Akimoto Denis, Kana Tomas

1:1 10:16 EQ

Pastryk Tomasz Lehmann Oskar

1:2 18:47 -1

Vitek Josef Cunik Matej, Steber Jan

2:2 20:39 EQ

Kana Tomas Kozłowski Tomasz , Podsiadło Łukasz

3:2 42:58 EQ

Butsenko Nikita Słaboń Damian, Podsiadło Łukasz

3:3 53:01 EQ

Yelakov Vladislav Golovin Aleksandr

4:3 62:45 +1

Butsenko Nikita Akimoto Denis, Słaboń Damian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:02 Yelakov Vladislav MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
06:25 Krasovskii Ian MH Automatyka Gdańsk 2 Zahaczenie
07:17 Cunik Matej MH Automatyka Gdańsk 2 Zahaczenie
10:55 Butsenko Nikita Zagłębie Sosnowiec 2 Zahaczenie
17:33 Krasovskii Ian MH Automatyka Gdańsk 2 Przeszkadzanie
20:51 Krasovskii Ian MH Automatyka Gdańsk 2 Zahaczenie
26:34 Działo Michał Zagłębie Sosnowiec 2 Zahaczenie
34:10 Stoklasa Filip Zagłębie Sosnowiec 2 Trzymanie
40:50 Rozhkov Yegor MH Automatyka Gdańsk 2 Trzymanie
45:51 - Zagłębie Sosnowiec 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
62:32 Pastryk Tomasz MH Automatyka Gdańsk 2 Zahaczenie

Składy

Zagłębie Sosnowiec

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Radziszewski Rafał 62:45 35 32 3 91
34 Czernik Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Gniewek Aleksander 0 0 0 0
59 Horzelski Marcin 0 0 0 0
13 Stoklasa Filip 0 0 0 2
9 Słaboń Damian 0 2 2 0
10 Bernacki Michał 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Akimoto Denis 0 2 2 0
20 Podsiadło Łukasz 0 2 2 0
94 Luka Vladimir 1 0 1 0
79 Kana Tomas 1 1 2 0
18 Kozłowski Tomasz 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Charousek Kamil 0 0 0 0
12 Działo Michał 0 0 0 2
23 Jaskólski Adam 0 0 0 0
89 Rutkowski Łukasz 0 0 0 0
14 Butsenko Nikita 2 0 2 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Jarosz Patryk 0 0 0 0
91 Domogała Michał 0 0 0 0
19 Sikora Kamil 0 0 0 0
7 Stojek Andrzej 0 0 0 0
15 Znosko Lukas 0 0 0 0

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Cowley Evan 62:45 38 34 4 89
33 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Cunik Matej 0 1 1 2
69 Maly Robin 0 0 0 0
24 Steber Jan 0 1 1 0
13 Rompkowski Maciej 0 0 0 0
73 Vitek Josef 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Tesliukevich Konstantin 0 0 0 0
87 Krasovskii Ian 0 0 0 6
40 Yelakov Vladislav 1 0 1 2
43 Rozhkov Yegor 0 0 0 2
76 Golovin Aleksandr 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Pastryk Tomasz 1 0 1 2
3 Lehmann Oskar 0 1 1 0
29 Danieluk Mateusz 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 0 0 0
71 Marzec Szymon 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Leśniak Gilbert 0 0 0 0
7 Mocarski Krystian 0 0 0 0
12 Smal Igor 0 0 0 0