Statystyki PZHL

4:2

(0:0, 2:1, 2:1)

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Tychy

  • Trener GKS Tychy:

    Andrey Gusov

  • Goście:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Jiri Sejba

  • Wynik:

    4:2 (0:0, 2:1, 2:1)

  • Data:

    04.12.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:15

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy MOSiR Tychy

  • Sędzia główny:

    Paweł Breske

  • Sędzia liniowy:

    Patryk Kasprzyk, Daniel Lipiński

  • Widzów:

    700

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 20:37 EQ

Tabacek Peter Vehmanen Iiro, Themar Andrej

1:1 22:06 EQ

Szczechura Alexander Klimenko Gleb, Cichy Michael

2:1 31:41 PS

Cichy Michael

3:1 46:34 EQ

Gościński Mateusz

3:2 58:38 +1

Themar Andrej Tabacek Peter

4:2 59:38 EN

Sykora Tomas

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:57 Ciura Bartosz GKS Tychy 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
13:07 Wanat Dariusz KS Unia Oświęcim 2 Atakowanie ciałem - natarcie
13:38 Bezuska Peter KS Unia Oświęcim 2 Atak kijem trzymanym oburącz
15:33 Vehmanen Iiro KS Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
31:41 Jezek Ales KS Unia Oświęcim PS Zahaczenie
57:41 Murray John GKS Tychy 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

GKS Tychy

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Murray John 60:00 38 36 2 94
18 Lewartowski Kamil 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
67 Pociecha Bartłomiej 0 0 0 0
6 Ciura Bartosz 0 0 0 2
74 Sykora Tomas 1 0 1 0
5 Komorski Filip 0 0 0 0
9 Mikhnov Andrei 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Bryk Mateusz 0 0 0 0
17 Górny Kamil 0 0 0 0
11 Gościński Mateusz 1 0 1 0
13 Rzeszutko Jarosław 0 0 0 0
3 Bagiński Adam 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Kotlorz Michał 0 0 0 0
88 Novajovsky Peter 0 0 0 0
15 Klimenko Gleb 0 1 1 0
78 Cichy Michael 1 1 2 0
8 Szczechura Alexander 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Witecki Jakub 0 0 0 0
33 Kolarz Michael 0 0 0 0
91 Jeziorski Bartłomiej 0 0 0 0
24 Galant Radosław 0 0 0 0
68 Kogut Patryk 0 0 0 0

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 58:52 28 25 3 89
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Saur Jakub 0 0 0 0
60 Vehmanen Iiro 0 1 1 2
88 Themar Andrej 1 1 2 0
55 Tabacek Peter 1 1 2 0
28 Kiilholma Juha 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Jezek Ales 0 0 0 0
4 Bezuska Peter 0 0 0 2
79 Gruszka Dariusz 0 0 0 0
7 Danecek Jan 0 0 0 0
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
85 Jachym Miroslav 0 0 0 0
6 Maciejewski Dawid 0 0 0 0
38 Adamus Mateusz 0 0 0 0
10 Wanat Dariusz 0 0 0 2
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Kowalówka Adrian 0 0 0 0
9 Paszek Kamil 0 0 0 0
14 Prusak Adrian 0 0 0 0
98 Dudkiewicz Krzysztof 0 0 0 0