Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    Węglokoks Kraj Polonia Bytom

  • Trener Węglokoks Kraj Polonia Bytom:

    Sebastian Kłaczyński

  • Goście:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Marek Ziętara

  • Wynik:

    1:4 (0:0, 0:3, 1:1)

  • Data:

    02.12.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Sebastian Kryś

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Niżnik, Andrzej Nenko

  • Widzów:

    150

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 32:56 EQ

Stasiewicz Jakub Rozhkov Yegor, Tesliukevich Konstantin

0:2 33:55 EQ

Tesliukevich Konstantin Smal Igor, Rozhkov Yegor

0:3 38:05 EQ

Pesta Filip Steber Jan, Marzec Szymon

1:3 41:18 EQ

Bajon Piotr

1:4 58:42 EN

Danieluk Mateusz Tesliukevich Konstantin, Steber Jan

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
25:32 Filip Kamil Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:14 Strużyk Mateusz MH Automatyka Gdańsk 2 Podcięcie
46:09 Danieluk Mateusz MH Automatyka Gdańsk 2 Wysoki kij
54:35 Dybaś Łukasz Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Trzymanie

Składy

Węglokoks Kraj Polonia Bytom

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
51 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0
35 Kraus Dominik 59:09 47 44 3 93

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Stępień Bartłomiej 0 0 0 0
7 Stavisskii Grigorii 0 0 0 0
97 Bajon Piotr 1 0 1 0
70 Kukushkin Sergei 0 0 0 0
19 Dybaś Łukasz 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
41 Turon David 0 0 0 0
11 Kamieniecki Kacper 0 0 0 0
12 Anklewicz Maciej 0 0 0 0
95 Mularczyk Szymon 0 0 0 0
59 Wąsiński Karol 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Bodora Aleksander 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 0
26 Gajdzik Robert 0 0 0 0
67 Filip Kamil 0 0 0 2
94 Sroka Iwo 0 0 0 0

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Cowley Evan 60:00 20 19 1 95
30 Soliński Wiktor 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Cunik Matej 0 0 0 0
69 Maly Robin 0 0 0 0
24 Steber Jan 0 2 2 0
11 Polodna Petr 0 0 0 0
29 Danieluk Mateusz 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
14 Tesliukevich Konstantin 1 2 3 0
73 Vitek Josef 0 0 0 0
43 Rozhkov Yegor 0 2 2 0
12 Smal Igor 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Pastryk Tomasz 0 0 0 0
87 Aleksyuk Volodymyr 0 0 0 0
13 Rompkowski Maciej 0 0 0 0
10 Stasiewicz Jakub 1 0 1 0
15 Samusenko Mikhail 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Dolny Kamil 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 2
93 Pesta Filip 1 0 1 0
71 Marzec Szymon 0 1 1 0