Statystyki PZHL

3:1

(1:0, 0:0, 2:1)

Informacje
  • Gospodarze:

    KH Energa Toruń

  • Trener KH Energa Toruń:

    Jurij Czukh

  • Goście:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Jiri Sejba

  • Wynik:

    3:1 (1:0, 0:0, 2:1)

  • Data:

    30.11.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:35

  • Lodowisko:

    Lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego MOSiR Toruń

  • Sędzia główny:

    Paweł Breske, ---

  • Sędzia liniowy:

    Dawid Pabisiak, Dariusz Pobożniak

  • Widzów:

    1280

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 17:05 EQ

Korchokha Robert Orekhin Daniil

2:0 43:27 +1

Garshin Semen Korchokha Robert, Trakhanov Denis

2:1 44:21 EQ

Kiilholma Juha Themar Andrej, Tabacek Peter

3:1 58:59 EQ

Orekhin Daniil Trakhanov Denis

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:23 Mentsiuk Artsiom KH Energa Toruń 2 Zahaczenie
05:39 Trakhanov Denis KH Energa Toruń 2 Opóźnianie gry
09:31 Saur Jakub KS Unia Oświęcim 2 Opóźnianie gry
12:35 Jaworski Adrian KH Energa Toruń 2 Zahaczenie
13:05 Kamienkou Maksim KH Energa Toruń 2 Atak kijem trzymanym oburącz
15:22 Bezuska Peter KS Unia Oświęcim 2 Opóźnianie gry
16:42 - KH Energa Toruń 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
27:26 Malicki Patryk KS Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
42:11 Piotrowicz Damian KS Unia Oświęcim 2 Przeszkadzanie
54:49 Korchokha Robert KH Energa Toruń 2 Wysoki kij

Składy

KH Energa Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
46 Spesny Patrik 60:00 40 39 1 97
39 Bojanowski Krzysztof 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Parizek Tomas 0 0 0 0
9 Walter Jan 0 0 0 0
15 Minge Daniel 0 0 0 0
90 Mentsiuk Artsiom 0 0 0 2
29 Dołęga Jarosław 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Kamienkou Maksim 0 0 0 2
73 Trakhanov Denis 0 2 2 2
10 Garshin Semen 1 0 1 0
88 Korchokha Robert 1 1 2 2
91 Orekhin Daniil 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Zieliński Mateusz 0 0 0 0
11 Jaworski Adrian 0 0 0 2
86 Jaworski Jakub 0 0 0 0
18 Demyanyuk Dmytro 0 0 0 0
19 Kalinowski Michał 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Lidtke Miłosz 0 0 0 0
13 Wiśniewski Marcin 0 0 0 0
77 Naparło Piotr 0 0 0 0

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 60:00 27 24 3 88
70 Łazarz Witold 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Saur Jakub 0 0 0 2
60 Vehmanen Iiro 0 0 0 0
88 Themar Andrej 0 1 1 0
55 Tabacek Peter 0 1 1 0
28 Kiilholma Juha 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Jezek Ales 0 0 0 0
4 Bezuska Peter 0 0 0 2
79 Gruszka Dariusz 0 0 0 0
7 Danecek Jan 0 0 0 0
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
85 Jachym Miroslav 0 0 0 0
6 Maciejewski Dawid 0 0 0 0
38 Adamus Mateusz 0 0 0 0
10 Wanat Dariusz 0 0 0 0
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Kowalówka Adrian 0 0 0 0
9 Paszek Kamil 0 0 0 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 2