Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    Węglokoks Kraj Polonia Bytom

  • Trener Węglokoks Kraj Polonia Bytom:

    Sebastian Kłaczyński

  • Goście:

    PGE Orlik Opole

  • Trener PGE Orlik Opole:

    Jacek Szopiński

  • Wynik:

    3:6 (2:1, 1:2, 0:3)

  • Data:

    27.11.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:00

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Przemysław Kępa

  • Sędzia liniowy:

    Andrzej Nenko, Mateusz Niżnik

  • Widzów:

    80

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 06:30 EQ

Frączek Marcin Dybaś Łukasz, Turon David

2:0 14:47 +1

Frączek Marcin Frączek Marcin

2:1 15:40 EQ

Yelakov Vladislav Trandin Alexei, Kostek Arkadiusz

2:2 24:13 EQ

Bychawski Bartłomiej Szydło Sebastian, Kostek Arkadiusz

2:3 24:34 EQ

Szydło Sebastian Golovin Aleksandr, Valkou Maksim

3:3 31:55 EQ

Anklewicz Maciej Turon David

3:4 52:36 -1

Trandin Alexei Przygodzki Martin

3:5 57:43 EN

Yelakov Vladislav Przygodzki Martin, Trandin Alexei

3:6 58:24 EN

Yelakov Vladislav Przygodzki Martin

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
13:56 Przygodzki Martin PGE Orlik Opole 2 Zahaczenie
17:06 Yelakov Vladislav PGE Orlik Opole 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:12 Bodora Aleksander Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:53 Gorzycki Wojciech PGE Orlik Opole 2 Przeszkadzanie
43:45 Bychawski Bartłomiej PGE Orlik Opole 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:24 Turon David Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Trzymanie
51:16 Wojdyła Mateusz PGE Orlik Opole 2 Przeszkadzanie
55:02 Samusenko Mikhail Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Zahaczenie

Składy

Węglokoks Kraj Polonia Bytom

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kraus Dominik 59:16 46 42 4 91
51 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Stępień Bartłomiej 0 0 0 0
8 Bodora Aleksander 0 0 0 2
97 Bajon Piotr 0 0 0 0
70 Kukushkin Sergei 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
41 Turon David 0 2 2 2
59 Wąsiński Karol 0 0 0 0
12 Anklewicz Maciej 1 0 1 0
27 Frączek Marcin 2 1 3 0
19 Dybaś Łukasz 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Gajdzik Robert 0 0 0 0
7 Stavisskii Grigorii 0 0 0 0
88 Samusenko Mikhail 0 0 0 2
67 Filip Kamil 0 0 0 0
94 Sroka Iwo 0 0 0 0

PGE Orlik Opole

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Vilardo Nicholas 60:00 36 33 3 91
33 Nobis Jarosław 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
61 Wojdyła Mateusz 0 0 0 2
24 Kostek Arkadiusz 0 2 2 0
11 Przygodzki Martin 0 3 3 2
66 Yelakov Vladislav 3 0 3 2
87 Trandin Alexei 1 2 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Bychawski Bartłomiej 1 0 1 2
44 Gawlik Maciej 0 0 0 0
19 Valkou Maksim 0 1 1 0
16 Szydło Sebastian 1 1 2 0
72 Golovin Aleksandr 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Obrał Marcin 0 0 0 0
93 Sznotala Łukasz 0 0 0 0
15 Gorzycki Wojciech 0 0 0 2
22 Rzekanowski Oskar 0 0 0 0
76 Svitac Alexis 0 0 0 0