Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Jiri Sejba

  • Goście:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Marek Ziętara

  • Wynik:

    6:3 (3:0, 1:1, 2:2)

  • Data:

    27.11.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:08

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Sebastian Kryś

  • Sędzia liniowy:

    Dawid Pabisiak, Dariusz Pobożniak

  • Widzów:

    800

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 06:46 EQ

Kiilholma Juha Piotrowicz Damian, Themar Andrej

2:0 14:14 +1

Vehmanen Iiro Saur Jakub, Tabacek Peter

3:0 19:50 EQ

Danecek Jan Kowalówka Sebastian, Jezek Ales

3:1 21:18 -1

Vitek Josef Stasiewicz Jakub, Dolny Kamil

4:1 24:34 EQ

Kiilholma Juha Tabacek Peter, Saur Jakub

4:2 42:52 +1

Rozhkov Yegor Tesliukevich Konstantin, Smal Igor

4:3 49:25 +1

Tesliukevich Konstantin Smal Igor, Vitek Josef

5:3 52:43 +1

Malicki Patryk Jachym Miroslav, Kowalówka Sebastian

6:3 58:04 EQ

Danecek Jan Malicki Patryk, Kowalówka Sebastian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:03 Jezek Ales KS Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
12:45 Dolny Kamil MH Automatyka Gdańsk 2 Trzymanie
20:44 Cunik Matej MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:55 Vehmanen Iiro KS Unia Oświęcim 2 Trzymanie
42:13 Wanat Dariusz KS Unia Oświęcim 2 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika
42:13 Wanat Dariusz KS Unia Oświęcim 10 Kara za niesportowe zachowanie
47:34 Kiilholma Juha KS Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
47:56 Jezek Ales KS Unia Oświęcim 2 Zbyteczna ostrość w grze
47:56 Dolny Kamil MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
52:28 Maly Robin MH Automatyka Gdańsk 2 Przeszkadzanie
55:35 Malicki Patryk KS Unia Oświęcim 2 Uderzenie kijem

Składy

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 60:00 29 26 3 89
31 Płonka Filip 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Saur Jakub 0 2 2 0
60 Vehmanen Iiro 1 0 1 2
88 Themar Andrej 0 1 1 0
55 Tabacek Peter 0 2 2 0
28 Kiilholma Juha 2 0 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Jezek Ales 0 1 1 4
4 Bezuska Peter 0 0 0 0
79 Gruszka Dariusz 0 0 0 0
7 Danecek Jan 2 0 2 0
12 Kowalówka Sebastian 0 3 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Kowalówka Adrian 0 0 0 0
38 Adamus Mateusz 0 0 0 0
10 Wanat Dariusz 0 0 0 12
32 Piotrowicz Damian 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
85 Jachym Miroslav 0 1 1 0
6 Maciejewski Dawid 0 0 0 0
98 Dudkiewicz Krzysztof 0 0 0 0
9 Paszek Kamil 0 0 0 0
20 Malicki Patryk 1 1 2 2

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Cowley Evan 60:00 31 25 6 80
30 Soliński Wiktor 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Cunik Matej 0 0 0 2
69 Maly Robin 0 0 0 2
24 Steber Jan 0 0 0 0
11 Polodna Petr 0 0 0 0
29 Danieluk Mateusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Aleksyuk Volodymyr 0 0 0 0
14 Tesliukevich Konstantin 1 1 2 0
73 Vitek Josef 1 1 2 0
43 Rozhkov Yegor 1 0 1 0
12 Smal Igor 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Pastryk Tomasz 0 0 0 0
48 Dolny Kamil 0 1 1 4
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 0 0 0
71 Marzec Szymon 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Leśniak Gilbert 0 0 0 0
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
13 Rompkowski Maciej 0 0 0 0
10 Stasiewicz Jakub 0 1 1 0
16 Shcherbakov Dmytro 0 0 0 0