Statystyki PZHL

1:3

(0:1, 1:1, 0:1)

Informacje
  • Gospodarze:

    KH Energa Toruń

  • Trener KH Energa Toruń:

    Jurij Czuch

  • Goście:

    Comarch Cracovia

  • Trener Comarch Cracovia:

    Rudolf Rohacek

  • Wynik:

    1:3 (0:1, 1:1, 0:1)

  • Data:

    25.11.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    18:59

  • Lodowisko:

    Lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego MOSiR Toruń

  • Sędzia główny:

    Zbigniew Wolas

  • Sędzia liniowy:

    Szymon Urbańczyk, Paweł Kosidło

  • Widzów:

    1280

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 05:40 EQ

Svec Emil Sordon Mateusz, Musioł Dawid

1:1 30:23 EQ

Orekhin Daniil Garshin Semen

1:2 33:14 EQ

Bepierszcz Mateusz Kapica Damian, Domogała Adam

1:3 42:25 EQ

Kamiński Łukasz Brynkus Sebastian, Zygmunt Paweł

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
24:46 Kamiński Łukasz Comarch Cracovia 2 Atakowanie ciałem - natarcie
35:25 Mentsiuk Artsiom KH Energa Toruń 2 Zahaczenie
38:51 Csamango Stephan Comarch Cracovia 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:24 Kamiński Łukasz Comarch Cracovia 2 Atak kolanem
57:45 - KH Energa Toruń 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

KH Energa Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
46 Spesny Patrik 60:00 21 18 3 85
39 Bojanowski Krzysztof 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Parizek Tomas 0 0 0 0
9 Walter Jan 0 0 0 0
19 Kalinowski Michał 0 0 0 0
90 Mentsiuk Artsiom 0 0 0 2
29 Dołęga Jarosław 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Kamienkou Maksim 0 0 0 0
73 Trakhanov Denis 0 0 0 0
10 Garshin Semen 0 1 1 0
88 Korchokha Robert 0 0 0 0
91 Orekhin Daniil 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Zieliński Mateusz 0 0 0 0
11 Jaworski Adrian 0 0 0 0
18 Demyanyuk Dmytro 0 0 0 0
13 Wiśniewski Marcin 0 0 0 0
15 Minge Daniel 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Lidtke Miłosz 0 0 0 0
16 Skólmowski Bartosz 0 0 0 0
74 Biały Marcin 0 0 0 0
21 Olszewski Dominik 0 0 0 0
77 Naparło Piotr 0 0 0 0

Comarch Cracovia

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Luba Michael 60:00 19 18 1 94
53 Kowalówka Robert 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Kruczek Maciej 0 0 0 0
19 Sordon Mateusz 0 1 1 0
13 Bryniczka Kasper 0 0 0 0
20 Domogała Adam 0 1 1 0
95 Kapica Damian 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Rompkowski Mateusz 0 0 0 0
55 Noworyta Patryk 0 0 0 0
24 Bepierszcz Mateusz 1 0 1 0
69 Vachovec Michal 0 0 0 0
94 Csamango Stephan 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Kameneu Yevgeni 0 0 0 0
4 Szurowski Damian 0 0 0 0
8 Kamiński Łukasz 1 0 1 4
15 Zygmunt Paweł 0 1 1 0
71 Brynkus Sebastian 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Gajor Adrian 0 0 0 0
34 Musioł Dawid 0 1 1 0
77 Kisielewski Karol 0 0 0 0
23 Sztwiertnia Eryk 0 0 0 0
81 Svec Emil 1 0 1 0