Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    TMH Polonia Bytom

  • Trener TMH Polonia Bytom:

    Sebastian Kłaczyński

  • Goście:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Jiri Sejba

  • Wynik:

    1:5 (1:1, 0:2, 0:2)

  • Data:

    25.11.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Krzysztof Kozłowski

  • Sędzia liniowy:

    Maciej Byczkowski , Daniel Lipiński

  • Widzów:

    290

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 13:17 EQ

Samusenko Mikhail Sroka Iwo

1:1 18:16 EQ

Maciejewski Dawid Jachym Miroslav, Adamus Mateusz

1:2 22:37 +2

Themar Andrej Kiilholma Juha, Saur Jakub

1:3 34:38 EQ

Themar Andrej Tabacek Peter, Kiilholma Juha

1:4 53:38 +1

Themar Andrej Tabacek Peter, Saur Jakub

1:5 59:45 +1

Jezek Ales Gruszka Dariusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:49 Turon David TMH Polonia Bytom 2 Zahaczenie
10:44 Jezek Ales KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:39 Kowalówka Sebastian KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
20:27 Fikrt Michal KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:20 Studziński Mateusz TMH Polonia Bytom 2 Opóźnianie gry
21:39 Cunik Matej TMH Polonia Bytom 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:26 Dudkiewicz Krzysztof KS Unia Oświęcim 2 Spóźniony atak ciałem
28:06 Turon David TMH Polonia Bytom 2 Spóźniony atak ciałem
37:12 Mularczyk Szymon TMH Polonia Bytom 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:29 Kowalówka Adrian KS Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
39:26 Danecek Jan KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:57 Adamus Mateusz KS Unia Oświęcim 2 Zbyteczna ostrość w grze
42:57 Samusenko Mikhail TMH Polonia Bytom 2 Wysoki kij
53:32 Dybaś Łukasz TMH Polonia Bytom 2 Zahaczenie
53:32 Wąsiński Karol TMH Polonia Bytom 2 Atak kijem trzymanym oburącz
53:32 Wanat Dariusz KS Unia Oświęcim 2 Zbyteczna ostrość w grze
57:57 Bajon Piotr TMH Polonia Bytom 2 Zahaczenie

Składy

TMH Polonia Bytom

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kraus Dominik 00:00 0 0 0 0
51 Studziński Mateusz 60:00 28 23 5 82

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Cunik Matej 0 0 0 2
8 Bodora Aleksander 0 0 0 0
91 Jaworski Jakub 0 0 0 0
95 Mularczyk Szymon 0 0 0 2
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
41 Turon David 0 0 0 4
26 Gajdzik Robert 0 0 0 0
88 Samusenko Mikhail 1 0 1 2
27 Frączek Marcin 0 0 0 0
19 Dybaś Łukasz 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Stępień Bartłomiej 0 0 0 0
7 Stavisskii Grigorii 0 0 0 0
59 Wąsiński Karol 0 0 0 2
67 Filip Kamil 0 0 0 0
94 Sroka Iwo 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Kamieniecki Kacper 0 0 0 0
97 Bajon Piotr 0 0 0 2
70 Kukushkin Sergei 0 0 0 0
12 Anklewicz Maciej 0 0 0 0

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 60:00 18 17 1 94
31 Płonka Filip 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Saur Jakub 0 2 2 0
60 Vehmanen Iiro 0 0 0 0
88 Themar Andrej 3 0 3 0
55 Tabacek Peter 0 2 2 0
28 Kiilholma Juha 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Jezek Ales 1 0 1 2
4 Bezuska Peter 0 0 0 0
79 Gruszka Dariusz 0 1 1 0
7 Danecek Jan 0 0 0 2
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Kowalówka Adrian 0 0 0 2
17 Gabryś Jerzy 0 0 0 0
38 Adamus Mateusz 0 1 1 2
10 Wanat Dariusz 0 0 0 2
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
85 Jachym Miroslav 0 1 1 0
6 Maciejewski Dawid 1 0 1 0
98 Dudkiewicz Krzysztof 0 0 0 2
9 Paszek Kamil 0 0 0 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 0