Statystyki PZHL

1:2 k.

(0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 0:3k)

Informacje
  • Gospodarze:

    TMH Polonia Bytom U16 (MŁ)

  • Trener TMH Polonia Bytom U16 (MŁ):

    Bartłomiej Stępień

  • Goście:

    MOSM Tychy U16 (MŁ)

  • Trener MOSM Tychy U16 (MŁ):

    Janusz Kwiatkowski

  • Wynik:

    1:2 k. (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 0:3k)

  • Data:

    29.11.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Bartosz Kaczmarek, Dawid Mazur

  • Sędzia liniowy:

    brak

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 29:15 EQ

Mużelak Kacper

1:1 58:12 EQ

Korzyniewski Łukasz Mularczyk Jakub

1:2 65:00 PS

Chmiel Paweł

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:23 Baut Michał TMH Polonia Bytom U16 (MŁ) 2 Zahaczenie
15:30 Twarowski Mateusz MOSM Tychy U16 (MŁ) 2 Przeszkadzanie
20:38 Zdanowicz Łukasz TMH Polonia Bytom U16 (MŁ) 2 Przeszkadzanie
36:06 Ratajczak Igor MOSM Tychy U16 (MŁ) 2 Uderzenie kijem
49:34 Lewandowski Mateusz MOSM Tychy U16 (MŁ) 2 Atak kolanem
51:59 Makaj Sebastian MOSM Tychy U16 (MŁ) 2 Zahaczenie
58:46 Korzyniewski Łukasz TMH Polonia Bytom U16 (MŁ) 2 Atak łokciem

Składy

TMH Polonia Bytom U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
40 Rutkowski Dżastin 29:15 2 0 2 0
31 Wieczorek III Łukasz 35:45 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Katryniok Karol 0 0 0 0
11 Zdanowicz Łukasz 0 0 0 2
7 Mularczyk Jakub 0 1 1 0
71 Malinowski Mateusz 0 0 0 0
19 Małecki Jakub 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Szugzda Oskar 0 0 0 0
15 Łukawski Kacper 0 0 0 0
37 Hofman Jonasz 0 0 0 0
66 Korzyniewski Łukasz 1 0 1 2
81 Zberek Karol 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Stępień Bartosz 0 0 0 0
5 Dudek Wojciech 0 0 0 0
87 Hofman Jakub 0 0 0 0
75 Mróz Jakub 0 0 0 0
98 Chęciński Luciano 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Karwot Patryk 0 0 0 0
4 Niewiadomski Igor 0 0 0 0
69 Baut Michał 0 0 0 2

MOSM Tychy U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
9 Kaczkowski Gabriel 45:00 1 0 1 0
48 Kuśmierz Piotr 20:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Grzegorczyk Adam 0 0 0 0
82 Makaj Sebastian 0 0 0 2
10 Mużelak Kacper 1 0 1 0
87 Kucharski Szymon 0 0 0 0
33 Ratajczak Igor 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Augustyniak Marek 0 0 0 0
11 Sobecki Karol 0 0 0 0
55 Kowalik Konrad 0 0 0 0
17 Krzyżowski Kamil 0 0 0 0
15 Dziubanda Wiktor 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Grzybek Kamil 0 0 0 0
86 Lewandowski Mateusz 0 0 0 2
85 Łatka Kacper 0 0 0 0
63 Twarowski Mateusz 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Chmiel Paweł 0 0 0 0
97 Kopciara Alicja 0 0 0 0