Polska Hokej Liga

Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Cracovia S.S.A. (CLJ)

  • Trener MKS Cracovia S.S.A. (CLJ):

    Dominik Salamon

  • Goście:

    PKH 2014 Gdańsk (CLJ)

  • Trener PKH 2014 Gdańsk (CLJ):

    Krzysztof Lehmann

  • Wynik:

    5:6 (1:3, 3:2, 1:1)

  • Data:

    2017-02-05

  • Godzina rozpoczęcia:

    10:30

  • Godzina zakończenia:

    12:40

  • Lodowisko:

    Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego

  • Sędzia główny:

    Krzysztof Siemek

  • Sędzia liniowy:

    Krzysztof Zawiłowicz, Sebastian Sałach

  • Widzów:

    70

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:16 EQ

Minenkov Nikita Shcherbakov Dmytro

1:1 06:05 EQ

Fus Szymon Filipek Konrad, Lewicki Adam

1:2 13:04 EQ

Ananiew Maksymilian Shcherbakov Dmytro

1:3 13:28 EQ

Shcherbakov Dmytro

2:3 22:27 EQ

Filipek Konrad Sokalski Orest

3:3 23:59 +1

Fus Szymon Protsenko Bogdan

3:4 26:48 EQ

Shcherbakov Dmytro

3:5 32:43 EQ

Zalewski Kamil Mocarski Krystian

4:5 38:55 EQ

Hołdowicz Daniel

4:6 49:50 EQ

Shcherbakov Dmytro Ananiew Maksymilian

5:6 57:07 EQ

Kopyściański Mikołaj Hołdowicz Daniel

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
23:10 Minenkov Nikita PKH 2014 Gdańsk (CLJ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:26 Zalewski Kamil PKH 2014 Gdańsk (CLJ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
40:20 - MKS Cracovia S.S.A. (CLJ) 2 Kara mniejsza techniczna

Składy

MKS Cracovia S.S.A. (CLJ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
21 Buczek Mateusz 60:00 34 28 6 82
22 Hebda Łukasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Hanzel Adrian 0 0 0 0
2 Sochacki Wojciech 0 0 0 0
10 Hołdowicz Daniel 1 1 2 0
19 Dziurdzia Antoni 0 0 0 0
1 Kopyściański Mikołaj 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Lewicki Adam 0 1 1 0
7 Protsenko Bogdan 0 1 1 0
12 Fus Szymon 2 0 2 0
8 Filipek Konrad 1 1 2 0
18 Sokalski Orest 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Bielecki Kacper 0 0 0 0
4 Mashyntsev Leonid 0 0 0 0
16 Najder Kamil 0 0 0 0
17 Solovev Pavel 0 0 0 0
9 Buczek Kacper 0 0 0 0

PKH 2014 Gdańsk (CLJ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
50 Tomashevskyi Anton 53:55 22 18 4 81
30 Zgrzebnicki Konrad 06:05 3 2 1 66

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
95 Munch Jakub 0 0 0 0
69 Leśniak Gilbert 0 0 0 0
18 Ananiew Maksymilian 1 1 2 0
21 Mocarski Krystian 0 1 1 0
55 Kasicki Jan 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Nowak Arkadiusz 0 0 0 0
76 Wala Jakub 0 0 0 0
16 Shcherbakov Dmytro 3 2 5 0
19 Volf Gleb 0 0 0 0
17 Minenkov Nikita 1 0 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Kmieć Kamil 0 0 0 0
20 Zalewski Kamil 1 0 1 2
88 Murawski Kacper 0 0 0 0
1.8