Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    TMH Polonia Bytom U16 (MŁ)

  • Trener TMH Polonia Bytom U16 (MŁ):

    Bartłomiej Stępień

  • Goście:

    MUKS Orlik Opole U16 (MŁ)

  • Trener MUKS Orlik Opole U16 (MŁ):

    Yury Simanenka

  • Wynik:

    16:0 (1:0, 11:0, 4:0)

  • Data:

    15.11.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:45

  • Godzina zakończenia:

    19:45

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Dawid Mazur, Paweł Bajon

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:36 EQ

Małecki Jakub Mróz Jakub

2:0 23:43 EQ

Wybiral Paweł Korzyniewski Łukasz

3:0 24:01 EQ

Wybiral Paweł

4:0 27:30 EQ

Katryniok Karol

5:0 30:26 EQ

Katryniok Karol

6:0 32:05 +1

Zdanowicz Łukasz Mularczyk Jakub

7:0 32:49 EQ

Kociszewski Mikołaj Mularczyk Jakub

8:0 35:08 +1

Wybiral Paweł Malinowski Mateusz

9:0 36:06 EQ

Kociszewski Mikołaj Mularczyk Jakub

10:0 38:10 EQ

Wybiral Paweł Stępień Bartosz, Małecki Jakub

11:0 39:05 EQ

Wybiral Paweł Małecki Jakub

12:0 39:45 EQ

Mularczyk Jakub

13:0 49:03 EQ

Kociszewski Mikołaj

14:0 50:16 EQ

Katryniok Karol

15:0 53:17 EQ

Wybiral Paweł Małecki Jakub

16:0 55:10 EQ

Kociszewski Mikołaj

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:01 Siemasz Szymon MUKS Orlik Opole U16 (MŁ) 2 Zahaczenie
10:01 Siemasz Szymon MUKS Orlik Opole U16 (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
12:26 Mularczyk Jakub TMH Polonia Bytom U16 (MŁ) 2 Wysoki kij
19:15 Kociszewski Mikołaj TMH Polonia Bytom U16 (MŁ) 2 Atak kolanem
19:42 Mularczyk Jakub TMH Polonia Bytom U16 (MŁ) 2 Spóźniony atak ciałem
24:56 Bielaczyc Piotr MUKS Orlik Opole U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:16 Śleziak Mikołaj MUKS Orlik Opole U16 (MŁ) 2 Wysoki kij
31:44 Sułek Michał MUKS Orlik Opole U16 (MŁ) 2 Atak kolanem
33:30 Bielaczyc Mikołaj MUKS Orlik Opole U16 (MŁ) 2 Przeszkadzanie
44:06 Korzyniewski Łukasz TMH Polonia Bytom U16 (MŁ) 2 Atak łokciem
44:06 Bielaczyc Piotr MUKS Orlik Opole U16 (MŁ) 2 Atak łokciem

Składy

TMH Polonia Bytom U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
40 Rutkowski Dżastin 22:52 0 0 0 0
31 Wieczorek III Łukasz 37:08 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Stępień Jan 0 0 0 0
27 Wybiral Paweł 6 0 6 0
71 Malinowski Mateusz 0 1 1 0
19 Małecki Jakub 1 3 4 0
18 Stępień Bartosz 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Zdanowicz Łukasz 1 0 1 0
25 Kociszewski Mikołaj 4 0 4 2
7 Mularczyk Jakub 1 3 4 4
98 Chęciński Luciano 0 0 0 0
22 Szugzda Oskar 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Hofman Jakub 0 0 0 0
77 Ziółkowski Jakub 0 0 0 0
66 Korzyniewski Łukasz 0 1 1 2
5 Dudek Wojciech 0 0 0 0
90 Katryniok Karol 3 0 3 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Poznański Dawid 0 0 0 0
75 Mróz Jakub 0 1 1 0
10 Karwot Patryk 0 0 0 0

MUKS Orlik Opole U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
93 Ulijański Maciej 22:01 12 0 12 0
31 Szyszło Oliwier 37:59 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Bielaczyc Piotr 0 0 0 4
33 Ostrowski Marcin 0 0 0 0
20 Śleziak Mikołaj 0 0 0 2
49 Bobowski Radosław 0 0 0 0
13 Janecki Bartosz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Sułek Michał 0 0 0 2
37 Siemasz Szymon 0 0 0 4
77 Zborowski Filip 0 0 0 0
88 Bielaczyc Mikołaj 0 0 0 2
55 Baryła Igor 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Lewek Marcel 0 0 0 0