Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM):

    Paweł Jakubowski

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń (ŻM)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (ŻM):

    Robert Fraszko

  • Wynik:

    29:1 (8:0, 8:1, 13:0)

  • Data:

    15.12.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:00

  • Godzina zakończenia:

    15:05

  • Sędzia główny:

    Łukasz Wierucki, Kłosiński Michał

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:56 EQ

Połczyński Franciszek Filip Błażej

2:0 01:41 EQ

Filip Błażej Wasiluk Dawid

3:0 02:06 EQ

Zaborowski Paweł Polnar Mieszko, Byzewski Jakub

4:0 05:01 EQ

Krajewski Adam Połczyński Franciszek, Tuszkowski Maciej

5:0 12:01 +1

Vitek Jakub Dawid Borys, Gulczyński Jan

6:0 16:14 EQ

Vitek Jakub

7:0 16:47 EQ

Juchniewicz II Jacek Krajewski Adam, Połczyński Franciszek

8:0 19:59 EQ

Vitek Jakub

9:0 23:20 +1

Tuszkowski Maciej Filip Błażej, Połczyński Franciszek

10:0 27:06 +2

Chyrkin Wowa Dawid Borys

11:0 30:13 EQ

Vitek Jakub Dawid Borys

12:0 31:55 +1

Zaborowski Paweł

13:0 35:38 +1

Chyrkin Wowa Dawid Borys, Gulczyński Jan

14:0 35:58 EQ

Krajewski Adam Juchniewicz II Jacek, Tuszkowski Maciej

15:0 37:19 EQ

Zaborowski Paweł Polnar Mieszko

15:1 37:30 EQ

Fraszko Artur

16:1 38:55 EQ

Dawid Borys

17:1 40:49 EQ

Polnar Mieszko

18:1 42:49 +1

Vitek Jakub Chyrkin Wowa, Sochacki Maciej

19:1 43:19 -1

Krajewski Adam Filip Błażej

20:1 46:46 +1

Juchniewicz II Jacek Filip Błażej

21:1 46:55 +1

Polnar Mieszko Wiśniarowski Szymon

22:1 47:33 +1

Polnar Mieszko Wiśniarowski Szymon

23:1 49:28 +1

Dawid Borys Tuszkowski Maciej

24:1 52:12 EQ

Kowalski II Konrad Tuszkowski Maciej

25:1 52:20 EQ

Dawid Borys Vitek Jakub

26:1 52:43 EQ

Chyrkin Wowa Dawid Borys, Wasiluk Dawid

27:1 54:33 EQ

Filip Błażej Juchniewicz II Jacek

28:1 57:46 EQ

Dawid Borys Chyrkin Wowa, Vitek Jakub

29:1 58:52 EQ

Krajewski Adam

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:57 Vaneev Maxim GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
07:29 Niedlich Hubert MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
11:07 Krzywdziński Filip MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:33 Vaneev Maxim GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
22:57 Gimiński Marcel MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:28 Gimiński Marcel MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
26:03 Fraszko Artur MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:55 Żołnowski Igor MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
34:17 Kijewski Karol MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Trzymanie
41:47 Kijewski Karol MKS Sokoły Toruń (ŻM) 2 Uderzenie kijem
46:03 Sochacki Maciej GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 5 Zbyteczna ostrość w grze
46:03 Sochacki Maciej GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
46:03 Kurlit Marek MKS Sokoły Toruń (ŻM) 5 Zbyteczna ostrość w grze
46:03 Kurlit Marek MKS Sokoły Toruń (ŻM) 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
46:03 Niedlich Hubert MKS Sokoły Toruń (ŻM) 25 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Fruczek Radosław 30:03 7 7 0 100
2 Szczepkowski Antoni 29:57 8 7 1 87

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Gulczyński Jan 0 2 2 0
22 Sochacki Maciej 0 1 1 25
8 Dawid Borys 4 5 9 0
16 Vitek Jakub 5 2 7 0
17 Chyrkin Wowa 3 2 5 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Połczyński Franciszek 1 3 4 0
19 Tuszkowski Maciej 1 4 5 0
21 Krajewski Adam 4 1 5 0
24 Filip Błażej 2 4 6 0
4 Juchniewicz II Jacek 2 2 4 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Byzewski Jakub 0 1 1 0
12 Wasiluk Dawid 0 2 2 0
11 Zaborowski Paweł 3 0 3 0
25 Wiśniarowski Szymon 0 2 2 0
3 Polnar Mieszko 3 2 5 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Fabrowski Ch. Jan 0 0 0 0
20 Karpiński Stanisław 0 0 0 0
5 Vaneev Maxim 0 0 0 4
6 Kowalski II Konrad 1 0 1 0
18 Sencerz Anna 0 0 0 0

MKS Sokoły Toruń (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
45 Buczel Tymon 30:44 27 12 15 44
1 Kaczyński Nikodem 29:16 28 14 14 50

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Gimiński Marcel 0 0 0 4
26 Wit Aleksander 0 0 0 0
10 Żołnowski Igor 0 0 0 2
20 Fraszko Artur 1 0 1 2
33 Jaworski Viktor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Niedlich Hubert 0 0 0 27
22 Doligalski Franciszek 0 0 0 0
15 Urmanavicius Roman 0 0 0 0
62 Kijewski Karol 0 0 0 4
25 Kurlit Marek 0 0 0 25

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Bartoszewicz Oliwier 0 0 0 0
9 Stalimierski Kornel 0 0 0 0
12 Krzywdziński Filip 0 0 0 2
66 Bania Miłosz 0 0 0 0