STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS):

    Robert Błażowski

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS)

  • Trener MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS):

    Andrzej Podlas

  • Wynik:

    6:5 k. (1:1, 2:3, 2:1, 0:0, 2:0k)

  • Data:

    09.03.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:25

  • Sędzia główny:

    Mateusz Zieliński

  • Sędzia liniowy:

    Michał Kłosiński, Łukasz Wierucki

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 08:50 EQ

Bagiński Patryk Tuszkowski Maciej, Nawrot Michał

1:1 14:04 +1

Batorski Stanisław Szotkiewicz Emil

1:2 20:45 EQ

Ziarkowski Kacper Wiwatowski Michał

2:2 21:04 EQ

Gulczyński Kacper Chyrkin Wowa

3:2 22:33 EQ

Dawid Maksymilian Nawrot Michał

3:3 24:55 EQ

Ziarkowski Kacper

3:4 26:43 EQ

Podborny Rafał Wiwatowski Michał

3:5 48:32 EQ

Ziarkowski Kacper Wiwatowski Michał

4:5 49:28 EQ

Afelt Michał Piwowarski Karol

5:5 49:51 EQ

Nawrot Michał

6:5 65:00 PS

Chyrkin Wowa

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:21 Lupanov Fedor MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS) 2 Atak kolanem
11:39 - GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
13:57 Nawrot Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS) 2 Uderzenie kijem
33:10 Ziarkowski Kacper MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
35:41 Wiwatowski Michał MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS) 2 Zahaczenie
37:28 Juchniewicz II Jacek GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS) 2 Spóźniony atak ciałem
39:33 Podborny Rafał MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
42:54 Tuszkowski Maciej GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
48:06 Dawid Maksymilian GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
48:06 Szotkiewicz Emil MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Voitsenka Daniil 30:32 14 13 1 92
25 Jóźwiak Wojciech 29:28 19 15 4 78

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Afelt Michał 1 0 1 0
7 Dawid Maksymilian 1 0 1 2
16 Vitek Jakub 0 0 0 0
4 Juchniewicz II Jacek 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Gulczyński Kacper 1 0 1 0
9 Laskowski Mateusz 0 0 0 0
3 Bagiński Patryk 1 0 1 0
18 Ziniak Michał 0 0 0 0
15 Chyrkin Wowa 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Tuszkowski Maciej 0 1 1 2
5 Banaczyk Marek 0 0 0 0
23 Misztal Damian 0 0 0 0
13 Piwowarski Karol 0 1 1 0
2 Łapińska Julia 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Nowak III Mateusz 0 0 0 0
21 Nawrot Michał 1 2 3 2

MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Woźniewski Jakub 24:55 25 21 4 84
45 Chojnicki Bartosz 35:05 17 15 2 88

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Osmołowski Wiktor 0 0 0 0
17 Lupanov Fedor 0 0 0 2
91 Podborny Rafał 1 0 1 2
87 Wiwatowski Michał 0 3 3 2
99 Ziarkowski Kacper 3 0 3 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Golik Łukasz 0 0 0 0
27 Szotkiewicz Emil 0 1 1 2
15 Muczeński Michał 0 0 0 0
26 Plaskiewicz Tymon 0 0 0 0
7 Suszko Jakub 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Banaszewski Jakub 0 0 0 0
10 Tomczyk Adam 0 0 0 0
20 Lewandowski Igor 0 0 0 0
76 Batorski Stanisław 1 0 1 0
22 Szpucha Jan 0 0 0 0