STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS)

  • Trener MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS):

    Andrzej Podlas

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS):

    Robert Błażowski

  • Wynik:

    12:0 (2:0, 3:0, 7:0)

  • Data:

    06.03.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:15

  • Godzina zakończenia:

    19:59

  • Sędzia główny:

    Piotr Podlas, Artur Szóstakowski

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 10:16 EQ

Podborny Rafał Wiwatowski Michał, Ziarkowski Kacper

2:0 19:17 EQ

Ziarkowski Kacper Osmołowski Wiktor

3:0 24:10 EQ

Wiwatowski Michał

4:0 30:53 EQ

Ziarkowski Kacper

5:0 37:18 EQ

Szotkiewicz Emil Lupanov Fedor

6:0 43:02 EQ

Lewandowski Igor

7:0 44:18 EQ

Podborny Rafał Ziarkowski Kacper, Wiwatowski Michał

8:0 45:15 EQ

Podborny Rafał Osmołowski Wiktor

9:0 52:22 EQ

Suszko Jakub

10:0 54:16 EQ

Wiwatowski Michał

11:0 55:14 EQ

Szpucha Jan Lewandowski Igor

12:0 58:51 +1

Muczeński Michał Górski Tymon

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
37:54 Plaskiewicz Tymon MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:11 Piwowarski Karol GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Woźniewski Jakub 40:00 0 0 0 0
45 Chojnicki Bartosz 20:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Osmołowski Wiktor 0 2 2 0
17 Lupanov Fedor 0 1 1 0
91 Podborny Rafał 3 0 3 0
87 Wiwatowski Michał 2 2 4 0
99 Ziarkowski Kacper 2 2 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Golik Łukasz 0 0 0 0
27 Szotkiewicz Emil 1 0 1 0
15 Muczeński Michał 1 0 1 0
26 Plaskiewicz Tymon 0 0 0 2
68 Górski Tymon 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Banaszewski Jakub 0 0 0 0
10 Tomczyk Adam 0 0 0 0
20 Lewandowski Igor 1 1 2 0
76 Batorski Stanisław 0 0 0 0
22 Szpucha Jan 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Suszko Jakub 1 0 1 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Voitsenka Danil 30:12 6 0 6 0
10 Jóźwiak Wojciech 29:48 6 0 6 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Daniluk Oskar 0 0 0 0
11 Afelt Michał 0 0 0 0
7 Dawid Maksymilian 0 0 0 0
22 Vitek Jakub 0 0 0 0
21 Nawrot Michał 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Tuszkowski Adam 0 0 0 0
20 Laskowski Mateusz 0 0 0 0
14 Juchniewicz II Jacek 0 0 0 0
18 Ziniak Michał 0 0 0 0
6 Nowak III Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Tuszkowski Maciej 0 0 0 0
12 Banaczyk Marek 0 0 0 0
3 Bagiński Patryk 0 0 0 0
13 Piwowarski Karol 0 0 0 2
2 Łapińska Julia 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Chyrkin Wowa 0 0 0 0
24 Pezowicz Maciej 0 0 0 0