Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS):

    Robert Błażowski

  • Goście:

    UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS)

  • Trener UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS):

    Sławomir Nawrocki

  • Wynik:

    13:6 (6:2, 3:3, 4:1)

  • Data:

    03.02.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:30

  • Godzina zakończenia:

    16:40

  • Lodowisko:

    HWS Olivia-Gdańsk

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Cytawa

  • Sędzia liniowy:

    Michał Kłosiński, Mateusz Zieliński

  • Widzów:

    100

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 05:20 EQ

Dawid Maksymilian Nowak III Mateusz, Tuszkowski Maciej

2:0 06:10 EQ

Nawrot Michał Dawid Maksymilian, Tuszkowski Maciej

3:0 10:01 EQ

Dawid Maksymilian

4:0 10:33 EQ

Bagiński Patryk

4:1 11:07 +1

Brzezińska Maja Dobrzyński Miłosz

4:2 15:51 EQ

Łąpieś Magdalena

5:2 16:15 EQ

Tuszkowski Adam Dawid Maksymilian

6:2 18:14 EQ

Nawrot Michał Dawid Maksymilian

6:3 23:53 +1

Piór Łukasz Dorobek Kacper, Łąpieś Magdalena

6:4 27:39 EQ

Piór Łukasz Łąpieś Magdalena

7:4 30:48 EQ

Nawrot Michał Pezowicz Maciej

8:4 35:02 -1

Dawid Maksymilian Tuszkowski Adam

8:5 36:31 +1

Brzezińska Maja Łąpieś Magdalena

9:5 37:21 +1

Nawrot Michał

10:5 48:18 -1

Nawrot Michał

10:6 48:30 +1

Mozołowski Mateusz

11:6 50:02 +1

Nawrot Michał Dawid Maksymilian

12:6 53:06 EQ

Dawid Maksymilian Tuszkowski Adam, Nawrot Michał

13:6 54:38 EQ

Dawid Maksymilian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:43 Łapińska Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
10:58 Afelt Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
15:51 Afelt Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
15:51 Łąpieś Magdalena UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
20:44 Brzezińska Maja UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:42 Nowak III Mateusz GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS) 2 Wysoki kij
31:18 Seńko Bartosz UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS) 2 Wysoki kij
34:37 Nawrot Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
37:00 Mozołowski Mateusz UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS) 2 Uderzenie kijem
46:40 Afelt Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
49:43 Brzezińska Maja UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
55:40 Mozołowski Mateusz UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS) 2 Uderzenie kijem
57:49 Mozołowski Mateusz UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
24 Fruczek Radosław 40:00 18 15 3 83
22 Kunze Ksawery 20:00 14 11 3 78

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Afelt Michał 0 0 0 6
19 Tuszkowski Maciej 0 2 2 0
7 Dawid Maksymilian 5 4 9 0
6 Nowak III Mateusz 0 1 1 2
21 Nawrot Michał 6 1 7 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Banaczyk Marek 0 0 0 0
5 Daniluk Oskar 0 0 0 0
2 Łapińska Julia 0 0 0 2
3 Bagiński Patryk 1 0 1 0
8 Tuszkowski Adam 1 2 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Gulczyński Jan 0 0 0 0
23 Misztal Damian 0 0 0 0
15 Chyrkin Wora 0 0 0 0
25 Voitsenka Daniil 0 0 0 0
11 Pezowicz Maciej 0 1 1 0

UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Ratajczyk Nadia 29:12 28 22 6 78
20 Rutkowski Lucjan 30:48 24 17 7 70

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Chrostowski Michał 0 0 0 0
15 Seńko Bartosz 0 0 0 2
13 Brzezińska Maja 2 0 2 4
69 Dobrzyński Miłosz 0 1 1 0
18 Jaskulska Olga 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Piór Łukasz 2 0 2 0
66 Dorobek Kacper 0 1 1 0
14 Sadzyński Igor 0 0 0 0
26 Łąpieś Magdalena 1 3 4 2
10 Grzelak Julia 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Mozołowski Mateusz 1 0 1 6
17 Rukat Miłosz 0 0 0 0
9 Kęska Nikodem 0 0 0 0
12 Czerniewski Wojciech 0 0 0 0
95 Puchowska Antonina 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Jaskulski Rafał 0 0 0 0
6 Sawicki Dawid 0 0 0 0