Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ)

  • Trener MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ):

    Paweł Głaz

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ):

    Paweł Zwoliński

  • Wynik:

    5:0 (1:0, 1:0, 3:0)

  • Data:

    15.12.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:30

  • Godzina zakończenia:

    21:12

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Marcin Zwierzychowski

  • Sędzia liniowy:

    Igor Dzięciołowski, Michał Kalinowski

  • Widzów:

    70

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:28 EQ

Shirkov Timofei Golik Mateusz

2:0 22:30 EQ

Kowalski Konrad Błotnicki Mateusz

3:0 50:42 EQ

Wiwatowski Kamil Schafer Eryk, Kańczewski Konrad

4:0 56:19 -1

Maćkowski Szymon

5:0 58:15 EQ

Golik Mateusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
30:31 Shirkov Timofei MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ) 2 Przeszkadzanie
38:08 Drzewucki Marcel GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:18 Bielecki Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Przeszkadzanie
52:00 Podborny Grzegorz MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ) 2 Spóźniony atak ciałem
54:29 - MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Mądraszewski Jakub 20:00 0 0 0 0
45 Gauvin Antoni 40:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kańczewski Konrad 0 1 1 0
17 Schafer Eryk 0 1 1 0
10 Wiwatowski Kamil 1 0 1 0
88 Maćkowski Szymon 1 0 1 0
91 Napiórkowski Patryk 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Podborny Grzegorz 0 0 0 2
20 Lewandowski Maksymilian 0 0 0 0
99 Ziarkowski Kacper 0 0 0 0
11 Shirkov Timofei 1 0 1 2
18 Golik Mateusz 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Kowalski Adam 0 0 0 0
32 Błotnicki Mateusz 0 1 1 0
22 Kowalski Konrad 1 0 1 0
87 Gołębiewski Michał 0 0 0 0
68 Koszałka Dominik 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Szczepkowski Mikołaj 40:00 2 0 2 0
4 Jachim Bartosz 20:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Kurnicki Oliwier 0 0 0 0
13 Bielecki Jakub 0 0 0 2
9 Ananiew Filip 0 0 0 0
24 Kuźmicz Tadeusz 0 0 0 0
19 Kaczmarek Jonathan 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Wenz Wiktor 0 0 0 0
16 Simiński Antoni 0 0 0 0
17 Laskowski Adam 0 0 0 0
10 Stańczyk Marceli 0 0 0 0
18 Duzinkiewicz Jakub 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Drzewucki Marcel 0 0 0 2
14 Turos Oliwier 0 0 0 0
8 Besarab Danil 0 0 0 0
11 Trzebiatowski Wiktor 0 0 0 0
5 Wardziński Jan 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Kira Marcel 0 0 0 0
22 Rak Kosma 0 0 0 0