Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ):

    Paweł Zwoliński

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ)

  • Trener MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ):

    Paweł Głaz

  • Wynik:

    4:3 d. (0:0, 1:3, 2:0, 1:0d)

  • Data:

    06.01.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    18:05

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Mateusz Zieliński

  • Sędzia liniowy:

    Łukasz Wierucki, Wojciech Wrycza

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 22:28 +1

Maćkowski Szymon Napiórkowski Patryk, Kańczewski Konrad

0:2 27:06 EQ

Maćkowski Szymon Golik Mateusz

0:3 32:06 EQ

Kowalski Adam Golik Mateusz, Kańczewski Konrad

1:3 37:24 +1

Stańczyk Marceli Ananiew Filip, Kuźmicz Tadeusz

2:3 41:26 EQ

Kaczmarek Jonathan

3:3 54:19 EQ

Kuźmicz Tadeusz Stańczyk Marceli

4:3 64:53 EQ

Kaczmarek Jonathan Kuźmicz Tadeusz, Wenz Wiktor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
21:06 Simiński Antoni GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
36:59 Maćkowski Szymon MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ) 2 Uderzenie kijem
38:12 Golik Mateusz MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
39:10 Stańczyk Marceli GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Zahaczenie
42:11 Lewandowski Maksymilian MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
43:29 Wenz Wiktor GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:37 Simiński Antoni GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
49:45 Podborny Grzegorz MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:18 Kaczmarek Jonathan GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Szczepkowski Mikołaj 40:00 27 24 3 88
6 Jachim Bartosz 24:53 20 20 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Ananiew Filip 0 1 1 0
10 Stańczyk Marceli 1 1 2 2
24 Kuźmicz Tadeusz 1 2 3 0
23 Kurnicki Oliwier 0 0 0 0
13 Bielecki Jakub 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Rudnicki Aleksander 0 0 0 0
4 Kaczmarek Jonathan 2 0 2 2
11 Trzebiatowski Wiktor 0 0 0 0
3 Wenz Wiktor 0 1 1 2
2 Simiński Antoni 0 0 0 4

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Laskowski Adam 0 0 0 0
16 Wardziński Jan 0 0 0 0
21 Duzinkiewicz Jakub 0 0 0 0
8 Turos Oliwier 0 0 0 0
25 Drzewucki Marcel 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Rak Kosma 0 0 0 0
14 Besarab Danil 0 0 0 0
20 Gmyrek Kamil 0 0 0 0

MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Lisewski Maksymilian 24:53 10 9 1 90
45 Mądraszewski Jakub 40:00 20 17 3 85

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kańczewski Konrad 0 2 2 0
17 Schafer Eryk 0 0 0 0
42 Napiórkowski Patryk 0 1 1 0
88 Maćkowski Szymon 2 0 2 2
18 Golik Mateusz 0 2 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Podborny Grzegorz 0 0 0 2
20 Lewandowski Maksymilian 0 0 0 2
5 Kowalski Adam 1 0 1 0
91 Gołębiewski Michał 0 0 0 0
3 Kowalski Konrad 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Błotnicki Mateusz 0 0 0 0
22 Laskowski Kacper 0 0 0 0