Informacje
  • Gospodarze:

    KTH KM Krynica (ŻM)

  • Trener KTH KM Krynica (ŻM):

    Adrian Chabior

  • Goście:

    MMKS Podhale Nowy Targ (ŻM)

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ (ŻM):

    Rafał Sroka

  • Wynik:

    3:4 (0:1, 3:3, 0:0)

  • Data:

    06.04.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    10:00

  • Godzina zakończenia:

    11:10

  • Sędzia główny:

    Jarosław Bryniarski, Nikifor Szczerba

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 11:33 EQ

Głowa Maksymilian Rusnak Maksymilian

0:2 24:37 +1

Pachowicz Jonasz Zaręba Maxymilian, Fryźlewicz Adrian

0:3 25:40 EQ

Tobiaszewicz Szymon

1:3 27:47 +1

Machał Mateusz Makuch Maksym, Ptaszek Tomasz

2:3 30:23 +1

Machał Mateusz Ptaszek Tomasz, Makuch Maksym

3:3 32:16 EQ

Nosal Kacper Gajewski Adam

3:4 37:50 EQ

Tobiaszewicz Szymon

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:29 Michalski Stanisław MMKS Podhale Nowy Targ (ŻM) 1 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:24 Machał Mateusz KTH KM Krynica (ŻM) 1 Zahaczenie
27:31 Zaręba Maxymilian MMKS Podhale Nowy Targ (ŻM) 1 Nadmierna liczba graczy na lodzie
30:13 Głowa Maksymilian MMKS Podhale Nowy Targ (ŻM) 1 Atakowanie ciałem - natarcie
34:42 Głowa Maksymilian MMKS Podhale Nowy Targ (ŻM) 1 Zahaczenie
42:29 Ptaszek Tomasz KTH KM Krynica (ŻM) 1 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:08 Klimczak Wiktor KTH KM Krynica (ŻM) 1 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

KTH KM Krynica (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
23 Chabior Szymon 24:37 2 0 2 0
27 Polański Bartosz 20:23 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Makuch Maksym 0 2 2 0
43 Szlaga Wiktor 0 0 0 0
79 Ptaszek Tomasz 0 2 2 1
5 Bober Dominik 0 0 0 0
71 Majerczyk Tomasz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Machał Mateusz 2 0 2 1
32 Gajewski Adam 0 1 1 0
11 Klimczak Wiktor 0 0 0 1
76 Ślazyk Oliwier 0 0 0 0
75 Nosal Kacper 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Sobczak Michał 0 0 0 0

MMKS Podhale Nowy Targ (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Firek Kamil 45:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Głowa Maksymilian 1 0 1 2
19 Michalski Stanisław 0 0 0 1
7 Budzyk Bartłomiej 0 0 0 0
99 Skiba Kacper 0 0 0 0
5 Rusnak Maksymilian 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Firek Amelia 0 0 0 0
12 Węgrzyniak Amelia 0 0 0 0
4 Pachowicz Jonasz 1 0 1 0
6 Fryźlewicz Adrian 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Tobiaszewicz Szymon 2 0 2 0
13 Jastrzębski Kacper 0 0 0 0
16 Zaręba Maxymilian 0 1 1 1