Informacje
  • Gospodarze:

    KTH KM Krynica (ŻM)

  • Trener KTH KM Krynica (ŻM):

    Adrian Chabior

  • Goście:

    MKS Cracovia (ŻM)

  • Trener MKS Cracovia (ŻM):

    Marcin Cieślak

  • Wynik:

    8:1 (4:0, 3:0, 1:1)

  • Data:

    09.03.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    10:00

  • Godzina zakończenia:

    11:15

  • Sędzia główny:

    Katarzyna Zygmunt, Jarosław Bryniarski

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:32 EQ

Majerczyk Tomasz Ptaszek Tomasz

2:0 04:01 EQ

Ptaszek Tomasz Majerczyk Tomasz

3:0 09:04 EQ

Machał Mateusz

4:0 11:48 EQ

Szlaga Wiktor Majerczyk Tomasz, Ptaszek Tomasz

5:0 29:01 EQ

Makuch Maksym

6:0 30:32 EQ

Bober Dominik Ptaszek Tomasz

7:0 37:07 EQ

Ptaszek Tomasz Bober Dominik

7:1 41:31 EQ

Hajda Igor Pabis Maciej, Ganew Karol

8:1 43:41 EQ

Ptaszek Tomasz Bober Dominik

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:42 Dziobek Mikołaj MKS Cracovia (ŻM) 1 Zahaczenie
09:18 Łasocha Mateusz MKS Cracovia (ŻM) 1 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:28 Szlaga Wiktor KTH KM Krynica (ŻM) 1 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:57 Sobczak Michał KTH KM Krynica (ŻM) 1 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:06 Nosal Kacper KTH KM Krynica (ŻM) 1 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:50 Hyla Mikołaj MKS Cracovia (ŻM) 1 Zahaczenie

Składy

KTH KM Krynica (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
23 Chabior Szymon 19:54 0 0 0 0
27 Polański Bartosz 25:06 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Makuch Maksym 1 0 1 0
71 Szlaga Wiktor 1 0 1 1
79 Ptaszek Tomasz 3 3 6 0
5 Bober Dominik 1 2 3 0
91 Majerczyk Tomasz 1 2 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Machał Mateusz 1 0 1 0
32 Gajewski Adam 0 0 0 0
11 Klimczak Wiktor 0 0 0 0
12 Ślazyk Oliwier 0 0 0 0
75 Nosal Kacper 0 0 0 1

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Sobczak Michał 0 0 0 1

MKS Cracovia (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
22 Sobesto Dominik 22:53 5 0 5 0
2 Wójcik Milena 22:07 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Hudziak Filip 0 0 0 0
21 Konarski Jakub 0 0 0 0
18 Parcz Jakub 0 0 0 0
15 Zieja Zuzanna 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Hyla Mikołaj 0 0 0 1
5 Ganew Karol 0 1 1 0
16 Kurek Maciej 0 0 0 0
19 Hajda Igor 1 0 1 0
13 Pabis Maciej 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Dziobek Mikołaj 0 0 0 1
38 Drozd Amelia 0 0 0 0
20 Tytar Mykhaylo 0 0 0 0
37 Wójcik Maciej 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
36 Solarz Kordian 0 0 0 0
35 Łasocha Mateusz 0 0 0 1